Archiv článků

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 4. 3. - 10. 3. 2024

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Reportáž ze zápasu

Teplice - Liberec 2:0 (2:0)

Teplický tým šel do třetího domácího zápasu v řadě s velkou dávkou absencí, oproti minulým zápasům se k marodům přidali tentokrát vykartovaný Knapík, zraněný Gning a také nemocný Bílek. Poprvé v základní sestavě na jaře tak nastoupil Štěpán Chaloupek nebo Roman Čerepkai.

Reportáž ze zápasu

Teplice B - Chlumec 2:2 (0:1)

B-tým Sklářů v čele s novým hlavním trenérem Davidem Šourkem odstartoval domácím zápasem s FK Chlumec nad Cidlinou svoji záchranářskou misi ziskem mistrovského bodu proti týmu z TOP 5 aktuální tabulky České fotbalové ligy.

Aktuální zprávy

Zemřel Ladislav Gründl

Ve věku nedožitých sedmdesáti let dnes zemřel bývalý dlouholetý hlavní pořadatel zápasů FK Teplice a také funkcionář FK Duchcov Ladislav Gründl.

Rozhovory

Robert Jukl: Každý z nás vidí, že když fotbalu obětuje maximum, tak mu to fotbal zase dá nazpátky.

Robert Jukl se po zranění znovu objevuje v základní sestavě FK Teplice. Defenzivní speciál, který umí být nebezpečný i směrem dopředu, vyhlíží nedělní souboj s Libercem (14) a zároveň líčí své zimní zranění a chválí práci spoluhráčů a trenéra Frťaly.

Preview k zápasu

V neděli znovu doma, tentokrát už od 14:00 s Libercem

Na jaře už počtvrté se Teplice představí svým fanoušků v domácím prostředí. V neděli budou od 14 hodin hostit Slovan Liberec. „Ještě jsem nezažil, aby můj tým hrál takto často doma na začátku jara," říká trenér „sklářů" Zdenko Frťala.

B-tým článek

V sobotu startuje ČFL, do Teplic přijede Chlumec

V úvodním jarním třetiligovém duelu B-tým FK Teplice v sobotu 2.března dopoledne od 11:00 hostí na UMT stadionu na Stínadlech FK Chlumec nad Cidlinou.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 26. 2. - 3. 3. 2024

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Rozhovory

Daniel Trubač: Kotel za brankou nám hrozně pomáhá!

Daniel Trubač po utkání s Karvinou nakonec bod za remízu 2:2 bral, i když ho mrzelo, že tým některý náznaků šancí nevyužil lépe, aby si doma připsal další tři body. Opět však pochválil skvělý kotel, který tým tlačil v celém zápase.

Reportáž ze zápasu

Teplice - Karviná 2:2 (0:1)

Teplický tým do zápasu s Karvinou vyběhl v téměř totožné sestavě jako ve středeční dohrávce s Olomoucí, pouze Marka Beránka nahradil uzdravený Robert Jukl.

Stínadla TV