Archiv článků

Ženy A Články

Ženy to dokázaly a zachránily se ve 2. lize!

​Sobotní barážový zápas v Dubí sledovalo bezmála 200 diváků, kteří celé utkání dokazovali, že Teplice hrají na domácí půdě a hnali je za vítězstvím. Když hlavní rozhodčí ukončila první poločas, měly Teplice náskok 2:0 a záchraně v soutěži již zdánlivě nemohlo nic zabránit. Soupeřky ale dvěma góly utkání zdramatizovaly a rozhodnout musely pokutové kopy. Teplické ženy je zvládly s přehledem a po výsledcích 1:1 a 3:2p zůstávají pro následující sezonu v 2. lize žen!

Aktuální zprávy

FK Teplice startuje v pondělí přípravu

Teplický tým už zítra odstartuje přípravu, poprvé se sice ke společnému tréninku sejde na Stínadlech až v úterý, ale už v pondělí se hráči postupně vystřídají na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy ke specializovanému testování.

Tisková zpráva

Na Stínadlech se uskutečnil dětský den

Na teplických Stínadlech se dnes uskutečnil dětský den pro mateřské školy a první stupeň základních škol, celkem do AGC Arény dorazilo několik stovek dětí, pro které byly připraveny různé soutěže a atrakce. Program dětského dne pro jednotlivé skupiny startoval u stanovišť střední školy AGC, poté následovala prohlídka stadionu a přesun na umělou trávu, kde byly různé fotbalové soutěže. Celý program pak končil ukázkou hasičského sboru AGC, kde si děti mohly doslova prolézt hasičský vůz a vyzkoušet shazování plechovek proudem z hadice.

Aktuální zprávy

Permanentky se začnou prodávat 21. června

V tradiční termín, tedy krátce po polovině června, letos konkrétně 21. června, se začnou prodávat permanentní vstupenky na následující ročník nejvyšší fotbalové soutěže. Prodej bude probíhat stejně jako v minulém roce přes internet, dosavadní majitelé permanentek si svou permici budou moci navíc jednoduše prodloužit přes svou aplikaci FK Teplice.

Reportáž ze zápasu

Liberec B - Teplice B 0:2 (0:2)

B mužstvo Sklářů ve středu brzy ráno zamířilo do Turnova na místní fotbalový stadion k závěrečnému mistrovskému utkání 30.kola skupiny B Fortuna České fotbalové ligy. Skláři před tímto utkáním ještě neměli jistotu definitivní záchrany třetiligové soutěže a proto odjeli na okraj Českého ráje s odhodláním rozhodnout v ideálním případě vítězstvím o své třetiligové příslušnosti i pro příští sezónu a to pouze vlastními silami bez toho, aby museli čekat do konce týdne na výsledky ostatních podobně ohrožených týmů. A to se nakonec hráčům ve žluto-modrých dresech po velmi dobrém výkonu a po brankách Vojty Pokorného a Yehora Tsykalo po zásluze podařilo.

B-tým článek

Ve středu se B-tým utká se Slovanem Liberec

​Ve středu 5. června míří B-tým Sklářů k mistrovskému utkání 30.kola skupiny B České fotbalové ligy do Turnova, kde se dopoledne od 10:00 na přírodním trávníku místního fotbalového stadionu střetne s rezervou Slovanu Liberec.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 3. 6. - 9. 6. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Reportáž ze zápasu

Teplice B - Hradec Králové B 2:3 (0:1)

Teplický B-tým v sobotním deštivém dopoledni hostil na přírodním trávníku na Mexiku rezervu FC Hradec Králové. Skláři v mistrovském utkání 29.kola skupiny B Fortuna České fotbalové ligy mohli definitivně rozhodnout o své třetiligové příslušnosti i pro příští sezónu, ale nakonec byli po velké bitvě na těžkém terénu o branku šťastnější hradečtí Votroci po výsledku 2:3. Skláři tak musí o záchranu znovu zabojovat a to příští týden v pátek v závěrečném mistrovském utkání 30.kola na hřišti Slovanu Liberec.

Aktuální zprávy

Příprava odstartuje v polovině června

Teplický tým sice jen před několika dny nastoupil na dovolenou po konci uplynulého ligového ročníku, ale už v pondělí 17. června opět začne dril v podobě přípravy na nový ročník.

B-tým článek

V sobotu B-tým Sklářů hostí hradecké Votroky

V sobotu 1. června dopoledne od 11:00 hostí B-tým Sklářů v mistrovském utkání 29.kola skupiny B České fotbalové ligy na přírodním trávníku na teplických Stínadlech rezervu Votroků z Hradce Králové.

Stínadla TV