Archiv článků

Rozhovory

Lukáš Mareček: Snažíme se navázat na dobrou atmosféru z minulé sezony

Zatímco se tepličtí hráči chystají na první přípravné utkání, Ligová fotbalová asociace zveřejnila rozpis zápasů. Na rozpoložení týmu i ligový začátek v Hradci Králové jsme se zeptali Lukáše Marečka.

Aktuální zprávy

Permanentky jsou v prodeji!

Permanentky na nový ročník jsou v prodeji! Zakoupit je můžete prostřednictvím své mobilní aplikace FK Teplice nebo prostřednictvím internetového předprodeje. Proběhne také jeden fyzický prodej permanentek na stadionu. Více informací najdete níže v článku.

Aktuální zprávy

Sezónu zahájíme v Hradci a doma se Spartou

Ročník 2024/2025 nejvyšší české soutěže již zná svůj los. První domácí zápas čeká žlutomodré o víkendu 27.-28. července, kdy přijede Sparta Praha!

Preview k zápasu

Teplice zahájí zápasovou přípravu proti Žižkovu

Teplice na úvod přípravy čeká přátelské utkání proti Viktorii Žižkov. Žlutomodří vyzvou v sobotu 22. 6. dopoledne pražský tým v Dubí - Pozorce, kde aktuálně trénují před nadcházející sezonou.

Rozhovory

Filip Horský: Lidem, co mě přivedli, to chci vrátit góly

Dalším z hráčů, kteří se zapojili do přípravy na Stínadlech, je Filip Horský. Útočník mládežnických reprezentací minulou sezonu strávil na hostování ze Slavie v Liberci, v nastávajícím ročníku by se rád porval o větší herní vytížení. Momentálně je v řešení formát jeho působení na Stínadlech z týmu sešívaných.

Rozhovory

Jaroslav Harušťák: Projev hry i fanoušci jsou v Teplicích lákadlo

Jedním z nováčků v přípravě pro výběr Zdenka Frťaly je 22letý Jaroslav Harušťák. Levonohý obránce se s Teplicemi připravuje po úspěšném půlroce stráveném v Prostějově, ale zkušenosti má i z angažmá v Lotyšsku.

Aktuální zprávy

Teplický tým dnes odstartoval přípravu

Teplický tým se dnes sešel poprvé v letní přípravě na Stínadlech, kde ho čekal první trénink. Po včerejších testech na FTVS tak odstartovala letní dřina, která bude trvat až do 20. července, kdy začíná ligová soutěž.

Tisková zpráva

Novým partnerem klubu je Toyota Louwman

FK Teplice hlásí nové partnerství, významným partnerem klubu se stává Louwman Motor Praha s.r.o., společnost obchodující nejen s vozy Toyota a Lexus.

Tisková zpráva

Představujeme nové kolekce tréninkového oblečení

Ještě před startem letní přípravy A mužstva představujeme také nové kolekce tréninkového oblečení. Ligový tým se bude připravovat v nové tréninkové kolekci od společnosti Macron, které tentokrát dominuje světle modrá a šedá barva. Kolekce bude již brzy rovněž k dostání v našem fanshopu, objednat ji je možné už nyní na e-shopu. V prodeji budou mikina, tričko, tepláky i kraťasy. Speciálně k této kolekci bude také šedá kšiltovka se světle modrým typografickým symbolem FTK.

Ženy A Články

Ženy to dokázaly a zachránily se ve 2. lize!

​Sobotní barážový zápas v Dubí sledovalo bezmála 200 diváků, kteří celé utkání dokazovali, že Teplice hrají na domácí půdě a hnali je za vítězstvím. Když hlavní rozhodčí ukončila první poločas, měly Teplice náskok 2:0 a záchraně v soutěži již zdánlivě nemohlo nic zabránit. Soupeřky ale dvěma góly utkání zdramatizovaly a rozhodnout musely pokutové kopy. Teplické ženy je zvládly s přehledem a po výsledcích 1:1 a 3:2p zůstávají pro následující sezonu v 2. lize žen!

Stínadla TV