Archiv článků

Aktuální zprávy

Teplický tým dnes odstartoval přípravu

Teplický tým se dnes sešel poprvé v letní přípravě na Stínadlech, kde ho čekal první trénink. Po včerejších testech na FTVS tak odstartovala letní dřina, která bude trvat až do 20. července, kdy začíná ligová soutěž.

Tisková zpráva

Novým partnerem klubu je Toyota Louwman

FK Teplice hlásí nové partnerství, významným partnerem klubu se stává Louwman Motor Praha s.r.o., společnost obchodující nejen s vozy Toyota a Lexus.

Tisková zpráva

Představujeme nové kolekce tréninkového oblečení

Ještě před startem letní přípravy A mužstva představujeme také nové kolekce tréninkového oblečení. Ligový tým se bude připravovat v nové tréninkové kolekci od společnosti Macron, které tentokrát dominuje světle modrá a šedá barva. Kolekce bude již brzy rovněž k dostání v našem fanshopu, objednat ji je možné už nyní na e-shopu. V prodeji budou mikina, tričko, tepláky i kraťasy. Speciálně k této kolekci bude také šedá kšiltovka se světle modrým typografickým symbolem FTK.

Ženy A Články

Ženy to dokázaly a zachránily se ve 2. lize!

​Sobotní barážový zápas v Dubí sledovalo bezmála 200 diváků, kteří celé utkání dokazovali, že Teplice hrají na domácí půdě a hnali je za vítězstvím. Když hlavní rozhodčí ukončila první poločas, měly Teplice náskok 2:0 a záchraně v soutěži již zdánlivě nemohlo nic zabránit. Soupeřky ale dvěma góly utkání zdramatizovaly a rozhodnout musely pokutové kopy. Teplické ženy je zvládly s přehledem a po výsledcích 1:1 a 3:2p zůstávají pro následující sezonu v 2. lize žen!

Aktuální zprávy

FK Teplice startuje v pondělí přípravu

Teplický tým už zítra odstartuje přípravu, poprvé se sice ke společnému tréninku sejde na Stínadlech až v úterý, ale už v pondělí se hráči postupně vystřídají na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy ke specializovanému testování.

Tisková zpráva

Na Stínadlech se uskutečnil dětský den

Na teplických Stínadlech se dnes uskutečnil dětský den pro mateřské školy a první stupeň základních škol, celkem do AGC Arény dorazilo několik stovek dětí, pro které byly připraveny různé soutěže a atrakce. Program dětského dne pro jednotlivé skupiny startoval u stanovišť střední školy AGC, poté následovala prohlídka stadionu a přesun na umělou trávu, kde byly různé fotbalové soutěže. Celý program pak končil ukázkou hasičského sboru AGC, kde si děti mohly doslova prolézt hasičský vůz a vyzkoušet shazování plechovek proudem z hadice.

Aktuální zprávy

Permanentky se začnou prodávat 21. června

V tradiční termín, tedy krátce po polovině června, letos konkrétně 21. června, se začnou prodávat permanentní vstupenky na následující ročník nejvyšší fotbalové soutěže. Prodej bude probíhat stejně jako v minulém roce přes internet, dosavadní majitelé permanentek si svou permici budou moci navíc jednoduše prodloužit přes svou aplikaci FK Teplice.

Reportáž ze zápasu

Liberec B - Teplice B 0:2 (0:2)

B mužstvo Sklářů ve středu brzy ráno zamířilo do Turnova na místní fotbalový stadion k závěrečnému mistrovskému utkání 30.kola skupiny B Fortuna České fotbalové ligy. Skláři před tímto utkáním ještě neměli jistotu definitivní záchrany třetiligové soutěže a proto odjeli na okraj Českého ráje s odhodláním rozhodnout v ideálním případě vítězstvím o své třetiligové příslušnosti i pro příští sezónu a to pouze vlastními silami bez toho, aby museli čekat do konce týdne na výsledky ostatních podobně ohrožených týmů. A to se nakonec hráčům ve žluto-modrých dresech po velmi dobrém výkonu a po brankách Vojty Pokorného a Yehora Tsykalo po zásluze podařilo.

B-tým článek

Ve středu se B-tým utká se Slovanem Liberec

​Ve středu 5. června míří B-tým Sklářů k mistrovskému utkání 30.kola skupiny B České fotbalové ligy do Turnova, kde se dopoledne od 10:00 na přírodním trávníku místního fotbalového stadionu střetne s rezervou Slovanu Liberec.

B-tým článek

MUŽI B - Týdenní plán: 3. 6. - 9. 6. 2023

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Stínadla TV