B-tým

Fortuna ČFL B - Česká fotbalová liga

  • 2. kolo
    Dubí - Pozorka / tráva
    Logo Logo

    FK Teplice

    Sokol Brozany

    2:3
  • 3. kolo
    MěS Česká Lípa / tráva
    Logo Logo

    Arsenal Česká Lípa

    FK Teplice

    1:0
  • 1. kolo
    Stadion Na Hatích / tráva
    Logo Logo

    FK Chlumec nad Cidlinou

    FK Teplice

    2:2
  • 4. kolo
    Stadion Brankovická / tráva
    Logo Logo

    SK Sparta Kolín

    FK Teplice

    1:1
  • 5. kolo
    Dubí - Pozorka / tráva
    Logo Logo

    FK Teplice

    FC Slovan Velvary

    1:3
  • 6. kolo
    Přepeře / tráva
    Logo Logo

    FK Přepeře

    FK Teplice

    2:0
  • 7. kolo
    Dubí - Pozorka / tráva
  • 8. kolo
    MěS Masarykova / tráva
    Logo Logo

    FK Viagem Ústí nad Labem

    FK Teplice

    3:0
  • 9. kolo
    Dubí - Pozorka / tráva
    Logo Logo

    FK Teplice

    FK Pardubice

    1:3
  • 10. kolo
    Živanice / tráva
    Logo Logo

    TJ Sokol Živanice

    FK Teplice

    1:0
  • 11. kolo
    Mexiko - Stínadla / tráva
    Logo Logo

    FK Teplice

    FK Baník Most - Souš

    1:0
  • 12. kolo
    Areál Břízky / tráva
    Logo Logo

    FK Jablonec

    FK Teplice

    1:0
  • 13. kolo
    Na Stínadlech / UMT ( Dubí - Pozorka / tráva )
    Logo Logo

    FK Teplice

    FK Mladá Boleslav

    1:0
  • 14. kolo
    SA Slavia HK / tráva
    Logo Logo

    FC Hradec Králové

    FK Teplice

    2:1
  • 15. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    FC Slovan Liberec

    1:1
  • 16. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    FK Chlumec nad Cidlinou

  • 17. kolo
    Brozany / tráva
    Logo Logo

    Sokol Brozany

    FK Teplice

  • 18. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    Arsenal Česká Lípa

  • 19. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    SK Sparta Kolín

  • 20. kolo
    Velvary / tráva
    Logo Logo

    FC Slovan Velvary

    FK Teplice

  • 21. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    FK Přepeře

  • 22. kolo
    Zápy / tráva
    Logo Logo

    SK Zápy

    FK Teplice

  • 23. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    FK Viagem Ústí nad Labem

  • 24. kolo
    K Vinici / tráva
    Logo Logo

    FK Pardubice

    FK Teplice

  • 25. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    TJ Sokol Živanice

  • 26. kolo
    Stadion FSJM / tráva
    Logo Logo

    FK Baník Most - Souš

    FK Teplice

  • 27. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    FK Jablonec

  • 28. kolo
    MěS Mladá Boleslav / tráva
    Logo Logo

    FK Mladá Boleslav

    FK Teplice

  • 27. kolo
    Na Stínadlech / UMT
    Logo Logo

    FK Teplice

    FC Hradec Králové

  • 30. kolo
    MěS Liberec / tráva
    Logo Logo

    FC Slovan Liberec

    FK Teplice

Stínadla TV