9.kolo | so 31.10. | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
6.kolo | so 3.10. | Opava
Slezský FC Opava - FK Teplice
11.kolo | ne 1.11. | 1.FC Dubí
FK Teplice - FK Přepeře
11:00
6.kolo | ne 27.9. | 1.FC Dubí
FK Teplice - FC Slovan Liberec
6.kolo | ne 27.9. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
5.kolo | so 19.9. | SK Zásada
FK Jablonec - FK Teplice
21.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: FK Jablonec vs. FK Teplice 1:5

16.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: SC Borea Dresden vs. FK Teplice 1:4

14.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: FK Teplice vs. FK Ústí n.Labem 3:1

6.kolo | ne 27.9. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
5.kolo | so 19.9. | SK Zásada
FK Jablonec - FK Teplice
6.kolo | pá 25.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
6.kolo | pá 25.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
6.kolo | po 28.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK JUNIOR Děčín
09.06.2020 | Novák Jaroslav

U13: Informace k turnaji Ondrášovka Cup

22.04.2020 | Novák Jaroslav / Zdroj: www.ondrasovkacup.cz

Aktuální situace - Ondrášovka Cup 2020

01.03.2020 | Novák Jaroslav

U13: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

6.kolo | po 28.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK JUNIOR Děčín
01.03.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

16.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 17. 2. - 23. 2. 2020

09.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 10. 2. - 16. 2. 2020

Instagram

    Tabulka FORTUNA:LIGY

    P. Tým Z V R P S B
    1. AC Sparta Praha 6 6 0 0 20:6 18
    2. SK Slavia Praha 6 5 1 0 19:2 16
    3. FC Viktoria Plzeň 6 4 1 1 16:10 13
    4. SK Sigma Olomouc 6 4 1 1 11:7 13
    5. FC Slovan Liberec 6 3 1 2 10:6 10
    6. FK Jablonec 6 3 1 2 9:6 10
    7. FK Pardubice 6 3 1 2 7:6 10
    8. MFK Karviná 6 2 3 1 7:7 9
    9. Bohemians Praha 1905 5 2 1 2 7:7 7
    10. 1.FC Slovácko 5 2 1 2 5:6 7
    11. FC Fastav Zlín 6 2 0 4 8:10 6
    12. FK Teplice 6 2 0 4 8:13 6
    13. FC Baník Ostrava 6 1 2 3 6:7 5
    14. FK Mladá Boleslav 6 1 2 3 6:11 5
    15. SFC Opava 6 1 2 3 6:11 5
    16. SK Dynamo ČB 5 0 3 2 4:12 3
    17. 1.FK Příbram 5 0 1 4 3:13 1
    18. FC Zbrojovka Brno 6 0 1 5 5:17 1
    AGC
    Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Lanutti Amicom Puma 11teamsports Bílinská kyselka