1.FK Příbram
14. kolo, Synot liga,
1.FK Příbram FK Teplice
1:1 (1:0)

Branky: 45. Řezníček - 69. Jablonský. Rozhodčí: Orel - Wilczek, Dobrovolný. ŽK: Krameš (PRB) - Vondrášek, Jablonský (TEP).

Boháč - Sus, Deli, Zápotočný, Neves - Hnaníček, Krameš - Pilík, Fillo (81. T. Krbeček), Zeman - Řezníček. Trenér: Tobiáš.

Grigar - Vondrášek, Matula, Jablonský, Krob - Takács, Ljevakovič - Vůch, Litsingi, Nivaldo - Mahmutovič (81. Kapolongo). Trenér: Ščasný.

Velké trable se skládáním sestavy měl před zápasem s Duklou Praha teplický trenér Zdeněk Ščasný. Pro karty chyběli Jablonský a Vondrášek, den před utkáním se navíc zranil Matula. Do obrany tak musel naskočit kapitán juniorky Otto Urma. Na lavičce se pak objevil navrátile Alen Melunovič, který na Stínadlech podepsal amatérskou smlouvu do konce podzimu.

Jenže ani s Ljevakovičem v sestavě to nebyly ty Teplice, které předváděly parádní kombinační fotbal. V prvním poločase se podařilo žlutomodrým dostat do jediné šance, ve které sice mladík Takács vyzrál na Boháče, ale obrana míč odkopla před brankovou čárou a navíc byl teplickému záložníkovi pískán útočný faul. To domácí měli víc šancí, nejprve prověřil Grigara Pilík, jehož střelu hostující brankář výborně zlikvidoval, poté mířil Sus nad branku, jenže ještě do poločasu se podařilo Příbrami vstřelit gól. Vondráškovi se nepovedl odkop, míč se odrazil k Řezníčkovi, jenž v nastavení otevřel skóre.

Do druhé půle vstoupili žlutomodří s pozměněným rozestavením, Nivaldo se posunul doprostřed zálohy, Litsingi začal hrát z pravé strany a Vůch z levé. Na aktivitě týmu se to projevilo pozitivním způsobem. Poprvé to mezi tři tyče vyzkoušel Nivaldo, vedle pálil Krob. Nebezpečnou ránu zpoza vápna vyslal i Mahmutovič v 56. minutě a domácí brankář s ní měl plné ruce práce. Svěřenci Zdeňka Ščasného se za zlepšení zaslouženě dočkali také vyrovnání, Nivaldo nacentroval do vápna, kde zůstal po předchozím rohovém kopu Jablonský a ten mazácky zakončil. Pak už se ani jedno mužstvo neprosadilo, a tak utkání skončilo remízou 1:1.