Obrázek článku

Permanentky jsou v prodeji!

Permanentky na nový ročník jsou v prodeji! Zakoupit je můžete prostřednictvím své mobilní aplikace FK Teplice nebo prostřednictvím internetového předprodeje. Proběhne také jeden fyzický prodej permanentek na stadionu. Více informací najdete níže v článku.

Návody na nákup nebo prodloužení permanentky jsme pro Vás připravili zde:

Návod na prodloužení stávající permanentky přes mobilní aplikaci.

Návod na prodloužení stávající permanentky přes internetový nákup.

Návod na nákup nové permanentní vstupenky.

Prodej přes internetový prohlížeč probíhá ZDE.

Nejjednodušší variantou je prodloužení stávající permanentky ve Vaší aplikaci, protože tam to jde opravdu na několik rychlých kliků. Ceny permanentek jsou navázané na to, že fanoušci v uplynulé sezóně sbírali body za návštěvy jednotlivých zápasů FK Teplice. Pokud dorazili na zápas osobně získali dva body, pokud přes aplikaci přeposlali své místo kamarádovi, tak jeden bod.

Permanentní vstupenku bude možné zakoupit v elektronické podobě nebo včetně poštovného a následného doručení rovněž plastové kartičky. Stejně jako v minulém roce uskutečníme jeden fyzický prodej také přímo na stadionu, který proběhne ve čtvrtek 18. července od 15:00 do 17:00. Tyto permanentky však stejně jako loni nebudou zařazeny do Sklář ID a nebude na ně opět možné sbírat věrnostní body ani další výhody.

Ceny permanentek podle získaných bodů v rámci sezóny 2024/25:

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 27 a více:
Základní: 1200 Kč
GOLD: 2500 Kč
Zlevněná: 600 Kč
Dětská: 50 Kč

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 19 až 26:

Základní: 1500 Kč
GOLD: 3000 Kč
Zlevněná: 750 Kč
Dětská: 50 Kč

Permanentky se Sklář ID a získaným počtem bodů 0 až 18, permanentky bez Sklář ID nebo nově zakoupené:
Základní: 1800 Kč
GOLD: 3500 Kč
Zlevněná: 900 Kč
Dětská: 50 Kč

Zlevněné permanentní vstupenky platí pro ženy, seniory nad 65 let a studenty. Dětské permanentky jsou určeny pro děti do 150 cm. Kontrola zlevněných kategorií bude nově probíhat na turniketech pomocí signalizačního zařízení.

I v následující sezóně bude platit, že s permanentní vstupenkou získáváte možnost navštívit všechny domácí ligové i pohárové zápasy (včetně nadstavby), utkání B mužstva. Na permanentní vstupenku můžete rovněž čerpat slevu 10% v Planeo Elektro, využívat akci 1+1 vstupenka zdarma každou středu v Premiere Cinemas Teplice nebo slevu na kopačky a sportovní oblečení v obchodě Fotbal-Sport přímo na stadionu. Permanentní vstupenka GOLD navíc obsahuje poukázky na nápoj a klobásu na daném utkání.

Pro nový ročník se mírně mměné také systém jednorázových vstupenek. Předprodejová cena bude nově platit pouze do půlnoci tři dny před utkáním (v případě sobotních zápasů do středeční půlnoci, v případě nedělních zápasů do čtvrteční půlnoci), poté už bude platit vyšší zápasový tarif. K mírnému zdražení vstupného došlo právě v rámci zápasového tarifu utkání kategorie I, kde bude vstupenka nově stát 350 Kč místo 300 Kč.

Ceny jednorázových vstupenek:
Kategorie I (Sparta, Slavia, Plzeň, Ostrava + nadstavba v rámci skupiny o titul a skupiny o Evropu):
Předprodejová cena (do třech dnů před utkáním) - 250 Kč
Zápasová cena - 350 Kč
Děti do 150 cm - 0 Kč

Kategorie II (ostatní soupeři + nadstavba v rámci skupiny o záchranu):
Předprodejová cena (do třech dnů před utkáním) - 150 Kč
Zápasová cena - 200 Kč
Děti do 150 cm - 0 Kč

V případě, že si nově zakoupíte základní permanentku, tak ušetříte minimálně 1350 Kč než pokud byste si kupovali jednorázové vstupenky za předprodejnou cenu, pokud byste si vstupenky kupovali až v zápasové tarifu, tak úspora bude činit dokonce 2500 Kč.

Stínadla TV