České Budějovice - Teplice 0:1 (0:1)

České Budějovice - Teplice 0:1 (0:1)

SK Dynamo České Budějovice
15. kolo, FORTUNA:LIGA,
SK Dynamo České Budějovice FK Teplice
0:1
Logo

Statistiky

Branky: 6. Vachoušek. ŽK: 42. Hubínek, 68. Havel - 36. Mićević, 79. Yasser, 89. Grigar. Rozhodčí: Zaoral - Matoušek, Žurovec (Trska). VAR, AVAR: Radina, Leška. Diváci: 1937.

Team logo

SK Dynamo České Budějovice

Šípoš – Sladký (82. Gantogtokh), Havel, Králik, Trummer – Alli, Čermák (88. Osmančík), Hubínek (88. Nikl), Hellebrand, Suchan – Adediran (66. Skalák).
Team logo

FK Teplice

Grigar - Knapík, Chaloupek, Mićevič - Radosta, Mareček (71. Křišťan), Jukl, Bílek (46. Hora, 71. Havelka) - Trubač (84. Dramé) - Hronek, Vachoušek (58. Yasser).

Komentář k zápasu

Teplický tým vyrazil před reprezentační přestávkou k důležitému střetnutí na hřiště Českých Budějovic. Do nominace se již po zranění vrátil Mohamed Yasser, naopak z ní vypadl po nuceném střídání z minulého týdne Marek Beránek.

Žlutomodří vstoupili do zápasu výborně, už v šesté minutě přiťukl po přihrávce z pravé strany Trubač míč na Vachouška, který prostřelil domácího brankáře. Domácí nebyli daleko srovnání o několik minut později, ale nejprve Grigar vyrazil pokus Adedirana a následně byl stejně signalizovaný ofsajd jednoho z domácích hráčů. Další teplickou příležitost měl po jednom z rohových kopů Jan Knapík, jenže na míč nedosáhl a po několika odrazech se dostal až k Robertu Juklovi, který mířil mimo.

Po změně stran nahradil Michala Bílka na hrací ploše Jakub Hora. První větší šanci druhého poločasu měl domácí Čermák, který se dostal kolem Mićeviće, ale Tomáš Grigar mu zmenšil úhel a donutil ho vystřelit mimo. Pak sice měli domácí převahu a množství standardních situací, ovšem potrestat je mohl na druhé straně Yasser, který se snažil po dlouhé přihrávce Trubače přehodit vyběhnuvšího Šípoče, ovšem přehodil také samotnou branku. Hned vzápětí musel vytáhnout dva skvělé zákroky Tomáš Grigar, který se vytáhl především proti dorážce Skaláka. Teplický tým tak dokázal i ve druhém listopadovém zápase dokráčet ke třem bodům.

Stínadla TV