Teplice - Pardubice 0:1 (0:0)

Teplice - Pardubice 0:1 (0:0)

FK Teplice
7. kolo, FORTUNA:LIGA,
FK Teplice FK Pardubice
0:1
Logo

Statistiky

Branky: 82. Krobot. ŽK: 27. Trubač - 49. Matoušek, 62. Tischler, 69. Surzyn. Rozhodčí: Kvítek - Kříž, Machač (Všetečka) VAR, AVAR: Pechanec, Nádvorník. Diváci: 3481.

Team logo

FK Teplice

Grigar - Knapík, Chaloupek, Mićević - Radosta, Jukl (35. Havelka), Mareček, Bílek - Trubač - Fila (61. Vachoušek), Yasser (80. Křišťan).
Team logo

FK Pardubice

Budinský – Surzyn, Halinský, Donát, Tischler – Matoušek, Míšek (66. Helešic), Vacek (80. Šimek), Hlavatý, Patrák (66. Daroval) – Černý.

Komentář k zápasu

Teplický tým v dalším domácím zápase přivítal na Stínadlech Pardubice. Mimo nominaci zůstali kvůli zranění Petr Hronek, Abdallah Gning a Jakub Urbanec, navíc už po půlhodině hry se v zápase zranil Robert Jukl, kterého musel nahradit Filip Havelka. Aby zranění nebylo málo, tak v závěru prvního poločasu dostal ránu do nosu Štěpán Chaloupek a o poločase musel na šití.

Ale pojďme popořadě, po čtvrthodině hry měl obrovskou šanci po zpětné přihrávce Yasser, jenže míč mu před nohou skočil, a on tak vysoko překopl. Vzápětí měl příležitost Fila, jeho tentokrát vychytal Budínský. Na druhé straně měl obrovskou příležitost Černý, který nechal vyniknout Grigara. O dvě minuty později už už překonával Grigara Hlavatý, jenže při svém pokusu si trefil ruku a rozhodčí tak přerušil hru. Těsně před poločasem mohl otevřít skóre Fila, snažil se obhodit brankáře, jenže míč stihl odkopnout Donát.

Po změně stran sice měli žlutomodří územní převahu, ale když už se dostali do náznaku šance, tak ji nedokázali zužitkovat, jako například v případě Fily, který se dral do dobré šance, ale prováhal vhodný okamžik ke střele. Když už vše směřovalo k bezbrankovému konci utkání, tak v 82. minutě se po rychlém brejku dokázal prosadit Krobot a dostal hosty do vedení. Žlutomodří již bohužel nedokázali srovnat a podlehli tak doma Pardubicím 0:1.

Fotogalerie

Stínadla TV