01.08.2016 | Redakce

V úterý startuje předprodej lístků na Spartu

Video

Stínadla se připravují na neděli, kdy sem dorazí pražská Sparta, proto se dá očekávat vysoká návštěva fanoušků. Už v úterý startuje předprodej lístků, aby si je mohli návštěvníci zápasu pořádit s předstihem.

V prodeji budou lístky hned na několika místech po celých Teplicích. Vstupenky se budou prodávat ve Sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle, na informacích v Obchodním centru Galerie Teplice, na infostánku v Obchodním centru Olympia Teplice a také v prodejně Nord Blanc v Obchodním centru Fontána Teplice.

Důležitou novinkou pro novou sezónu jsou vstupenky pro děti do 150 cm, ty mají sice i nadále na jižní tribunu v doprovodu dospělého vstup zdarma, ale nově musí mít u sebe volnou vstupenku pro průchod turniketem. Volná vstupenka je k dostání jak v předprodeji, tak bude k dostání i v den utkání. Další novinkou je nutnost přečíst si na vstupence, kterým turniketem daný lístek může projít na stadion. To platí předevím u zlevněného vstupného (ženy a děti), ty projdou na stadion nově pouze vyznačeným vchodem D.

Věnujte tedy důkladnou pozornost informacím pro fanoušky, které najdete ZDE. "Vzhledem k bezpečnostním prohlídkám a novým turniketům také apelujeme na fanoušky, aby na stadion dorazili s dostatečným předstihem. Stadion se otevře v 17:00 a program na LED obrazovce začne už v 17:30, proto je lepší dorazit s předstihem a vyhnout se případným frontám na turniketech," doporučuje fanouškům manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Cena lístků zůstává stejná jako v minulé sezóně, tedy 100 Kč na hlavní tribunu (vchody A, B) a pro muže na ostatní tribuny (vchody D, E), 50 Kč pro ženy na ostatní tribuny (vchod D), děti do 150 cm mají vstup na utkání zdarma s vyzvednutou volnou vstupenkou a doprovodem dospělého (vchod D).

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů