9.kolo | ne 29.11. | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
8.kolo | so 21.11. | Ďolíček, Praha
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
15.kolo | ne 29.11. | 1.FC Dubí
FK Teplice - FK Pardubice
11:00
6.kolo | ne 27.9. | 1.FC Dubí
FK Teplice - FC Slovan Liberec
6.kolo | ne 27.9. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
5.kolo | so 19.9. | SK Zásada
FK Jablonec - FK Teplice
21.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: FK Jablonec vs. FK Teplice 1:5

16.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: SC Borea Dresden vs. FK Teplice 1:4

14.09.2020 | Novák Jaroslav

U18: FK Teplice vs. FK Ústí n.Labem 3:1

6.kolo | ne 27.9. | FK Duchcov
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
5.kolo | so 19.9. | SK Zásada
FK Jablonec - FK Teplice
6.kolo | pá 25.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
6.kolo | pá 25.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - AC Sparta Praha
6.kolo | po 28.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK JUNIOR Děčín
20.11.2020 | Novák Jaroslav

Ondrášovka Cup: Soutěž na Instagramu

09.06.2020 | Novák Jaroslav

U13: Informace k turnaji Ondrášovka Cup

22.04.2020 | Novák Jaroslav / Zdroj: www.ondrasovkacup.cz

Aktuální situace - Ondrášovka Cup 2020

6.kolo | po 28.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK JUNIOR Děčín
01.03.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

16.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 17. 2. - 23. 2. 2020

09.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 10. 2. - 16. 2. 2020

Instagram

    Tabulka FORTUNA:LIGY

    P. Tým Z V R P S B
    1. SK Slavia Praha 8 7 1 0 26:2 22
    2. AC Sparta Praha 8 6 0 2 23:13 18
    3. SK Sigma Olomouc 9 5 3 1 15:8 18
    4. FC Viktoria Plzeň 8 5 1 2 19:12 16
    5. FK Pardubice 9 4 2 3 10:11 14
    6. FK Jablonec 8 4 1 3 12:8 13
    7. FC Slovan Liberec 8 4 1 3 13:10 13
    8. FC Fastav Zlín 8 4 0 4 11:11 12
    9. MFK Karviná 8 3 3 2 9:11 12
    10. 1.FC Slovácko 7 3 2 2 10:7 11
    11. Bohemians Praha 1905 8 3 1 4 11:11 10
    12. SK Dynamo ČB 8 2 3 3 11:17 9
    13. FC Baník Ostrava 7 2 2 3 10:7 8
    14. FK Mladá Boleslav 8 2 2 4 10:13 8
    15. FK Teplice 8 2 0 6 9:17 6
    16. FC Zbrojovka Brno 8 1 2 5 7:18 5
    17. SFC Opava 8 1 2 5 6:18 5
    18. 1.FK Příbram 8 0 2 6 5:23 2
    AGC
    Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Lanutti Amicom Puma 11teamsports Bílinská kyselka