Teplice - Slovácko 1:1 (1:1)

Teplice - Slovácko 1:1 (1:1)

FK Teplice
25. kolo, FORTUNA:LIGA,
FK Teplice 1.FC Slovácko
1:1
Logo

Statistiky

Branky: 12. Fila - 11. Juroška. ŽK: 17. Mareček, 33. Labík, 75. Bílek - 34. Blahút. Rozhodčí: Zaoral - Dohnálek, Pospíšeil (Szikszay) VAR, AVAR: Machálek, Antoníček. Diváci: 3931.

Team logo

FK Teplice

Ludha – Knapík (46. Beránek), Chaloupek, Kričfaluši – Bílek (85. Švanda), Jukl (62. Křišťan), Mareček, Labík – Trubač - Fila, Yasser (75. Čerepkai).
Team logo

1.FC Slovácko

Heča – Kalabiška, Daníček, Hofmann, Doski – Trávník (86. Trávník), Blahút (84. Kohút) – Petržela (68. Sinavskij), Havlík, Juroška (84. Kvasina) – Vecheta (86. Reinberk).

Komentář k zápasu

Teplický tým do střetnutí se Slováckem už mohl počítat s několika hráči navíc oproti předchozímu duelu na Slavii. Z nominace však vypadl Nemanja Mićević, který v týdnu prodělal nemoc.

První náznak příležitosti měli žlutomodří, když se za vápnem uvolnil Fila a tvrdě vystřelil, hosté však pokus zblokovali na roh. O chvilku později ovšem šli do vedení právě hráči Slovácka, Juroška rychle unikl po levé straně a obstřelil Ludhu. Odpověď ovšem byla blesková, Trubač vyslal míč na Filu, který z ostrého úhlu propasíroval míč o tyč do branky. Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu v 26. minutě, když Fila sklepl na Jukla, jehož pokus hosté zblokovali, stejně tak hned vzápětí při pokusu o dorážku v podání Daniela Trubače. Těsně před poločasem zahrozili ještě také hosté, ovšem lob Daníčka vytáhl Ludha.

Po změně stran se více tlačili za vítězstvím tepličtí hráči, jenže větší příležitosti nepřicházely. Filova střela byla zblokována a příležitost Beránka zase mířila mimo. Největší šanci ovšem vybojoval v 79. minutě Fila, který byl v pokutovém území faulován a následoval pokutový kop. K němu se postavil sám faulovaný, kterého ovšem vychytal Heča a stav zůstal remízový.

Fotogalerie

Stínadla TV