Slovácko - Teplice 2:0 (0:0)

Slovácko - Teplice 2:0 (0:0)

1.FC Slovácko
11. kolo, FORTUNA:LIGA,
1.FC Slovácko FK Teplice
2:0
Logo

Statistiky

Branky: 48. Cicilia, 56. Havlík. ŽK: 54. Daníček, 66. Kadlec - 35. Hronek. ČK: 25. Mareček. Rozhodčí: Szikszay - Hrabovský, Pečenka (Batík). VAR, AVAR: Zelinka, Hurych. Diváci: 4230.

Team logo

1.FC Slovácko

Heča – Reinberk, Kadlec, Daníček (58. Hofmann), Doski – Valenta (73. Petržela), Havlík – Juroška (58. Holzer), Trávník, Siňavskij (88. Kim) – Cicilia (73. Vecheta).
Team logo

FK Teplice

Grigar – Mareček, Chaloupek, Knapík – Radosta (85. Bílek), Havelka (55. Vachoušek), Jukl, Beránek (85. Krsmanović) – Trubač (66. Křišťan), Hronek (46. Hora) - Fila.

Komentář k zápasu

Teplický tým vyrazil před reprezentační přestávkou na hřiště Slovácka, kam odcestoval bez Mohameda Yassera a Nemají Mićeviće, které trápí lehčí zranění. Do sestavy se naopak vrátil po zranění Daniel Trubač a po vynucené pauze, kvůli hostování ze Slavie, také Petr Hronek a Daniel Fila.

První velkou příležitost utkání měl právě hostující Fila, kterého skvěle vyslal do vápna Beránek, jenže z blízka trefil už pouze vybíhajícího Heču. Velká komplikace přišla v 25. minutě, když Mareček fauloval unikajícího Jurošku, za což uviděl červenou kartu. Žlutomodrý ovšem i v oslabení drželi se svým soupeřem krok a do poločasu udrželi bezbrankový stav.

To už se jim ovšem nepodařilo moc dlouho po změně stran, Grigar skvěle vychytal hlavičku Reinberka, jenže dobíhající Cicilia zůstal nepokrytý a bez problémů dorazil míč do sítě. Brzy navíc přišla i druhá branka, pokus Havlíka z hranice vápna byl tečovaný a propadl Grigarovi pod tělem. V 80. minutě pak Grigara pořádně protáhl další pokus Havlíka, tentokrát si s ním však poradil. Teplický tým se tak ze stadionu v Uherském Hradišti vrací bez bodů.

Fotogalerie

Stínadla TV