Karviná - Teplice 0:1 (0:0)

Karviná - Teplice 0:1 (0:0)

MFK Karviná
8. kolo, FORTUNA:LIGA,
MFK Karviná FK Teplice
0:1
Logo

Statistiky

Branky: 82. Fila. ŽK: 32. Akinyemi, 32. Budínský – 20. Havelka, 32. Chaloupek, 32. Grigar, 50. Radosta. Rozhodčí: Petřík - Podaný, Hurych (Kotala) VAR, AVAR: Szikszay, Hrabovský Diváci: 2268.

Team logo

MFK Karviná

Holec – Čurma, Bederka, Svozil, Fleišman – Traore (59. Boháč), Budínský (71. Moses) – Memić, Čavoš (80. Ezeh), Papalelé (59. Bartl) – Akinyemi (71. Doležal).
Team logo

FK Teplice

Grigar - Mareček, Chaloupek (79. Dramé), Mićević - Knapík - Radosta, Hronek (71. Křišťan), Havelka (61. Jukl), Krsmanović (61. Hora) - Fila, Yasser (71. Vachoušek).

Komentář k zápasu

Teplický tým vyrazil do Karviné k prvnímu kolu FORTUNA:LIGY po reprezentační přestávce, žlutomodří se sice plánovali dát během repre pauzy zdravotně do pořádku, jenže po zápase s Pardubicemi se dostali do stavu zraněných Jukl, Bílek a Trubač a pouze prvně jmenovaný usedl v Karviné alespoň na lavičku.

V prvním poločase mnoho fotbalové krásy fanoušci neviděli, ze strany Teplic šlo spíše o poctivý výkon a čekání na svou příležitost, jenže ta dlouho nepřicházela. Větší rozruch přišel až ve 32. minutě, když Akinyemi nevybíravě složil Chaloupka a následovala strkanice, ze které se žlutou kartou odcházeli Akinyemi, Budínský, Chaloupek a Grigar.

Po změně stran první pořádná šance zápasu přišla až v 68. minutě, kdy vypustil svůj pokus domácí Čavoš, ten naštěstí pro teplický tým proletěl těsně kolem branky. To první příležitost Teplic skončila rovnou brankou, Vachoušek se uvolnil u postranní čáry proti přesile, prosmýkl se do vápna a naservíroval míč Filovi, který ho poslal do sítě! Rozhodl tak o důležité výhře Teplic na hřišti Karviné!

Fotogalerie

Stínadla TV