Bohemians Praha 1905
2. kolo, FORTUNA:LIGA,
Bohemians Praha 1905 FK Teplice
1:2 (0:1)

Branky: 90+4. Puškáč - 43. Trubač, 59. Jukl. ŽK: 30. Puškáč, 51. Hůlka - 76. Urbanec, 82. Mareček, 90. Bílek. Rozhodčí: Orel - Pečenka, Hádek (Trska). VAR, AVAR: Kocourek, Pechanec. Diváci: 5679.

Reichl – Hůlka, Křapka, Hybš – Köstl, Jindřišek (46. Beran), Hrubý (46. Dostál), Kovařík (75. Necid) – Matoušek (70. Kozák), Prekop (60. Hála) – Puškáč.

Grigar - Mareček, Chaloupek, Hora (88. Bílek) - Radosta, Jukl, Dramé, Urbanec - Trubač (90. Křišťan) - Fila (83. Yasser), Gning (90. Vachoušek).

Teplický tým vyrazil podpořen výhrou nad Plzní ke druhému kolu do Ďolíčku, kde je čekala domácí Bohemka. Ještě před startem zápasu přišly první komplikace, když se v týdnu zranili Nemanja Mićević a Jan Knapík, chyběl rovněž záložník Filip Havelka.

Žlutomodré přijela podpořit početná enkláva jejich příznivců a ti sledovali od samotného úvodu vyrovnané střetnutí. Teplický tým se bez problémů vyrovnal pověstnému nasazení domácích a kromě hlavičkové příležitosti Hůlky po přímém kopu je nepouštěl do šancí. Naopak do poločasu dokázali sami skórovat, když Gning vybídl ke střele Trubače, jeho pokus Reichl vytáhl na tyč, ovšem Trubač byl u míče první a dokázal si ho také sám dorazit do sítě. Pak musel ještě v nastavení prvního poločasu dvakrát skvěle zakročit Grigar a šlo se do šaten za stavu 0:1 pro Teplice.

Po změně stran Bohemka dvakrát vystřídala, ale další gól přidali opět žlutomodří, Radosta po hodině hry přisunul míč Juklovi a jeho pokus i přes zákrok Reichla doputoval až do sítě. Domácí mohli rychle snížit, ale proti Matouškovi opět stál výborný Grigar. Ten mohl inkasovat až v 82. minutě, kdy proti němu zahrával pokutový kop domácí Puškáč, sice mu nedal šanci zakročit, ale také zamířil vysoko nad. Až ve čtvrté minutě se právě Puškáč prosadil z dorážky a ještě zkomplikoval konec zápasu, ale Teplice už udržely vedení a z Ďolíčku se vrací se třemi body!