ŽK: 7. Jukl, 69. Urbanec - 14. Durusinmi, 22. Květ, 28. Staněk, 50. Kalvach.
Rozhodčí: Černý - Hájek, Antoníček (Bělák).
Diváci: 8141.

Grigar - Knapík, Chaloupek, Mićević - Radosta, Jukl, Mareček, Urbanec - Trubač (81. Havelka) - Fila (71. Yasser), Gning (90. Vachoušek).

FC Viktoria Plzeň

Staněk – Hejda (36. Dweh), Sýkora (74. Mosquera), Kopic (57. Chorý), Řezník, Durosinmi, Květ (57. Traoré), Jemelka, Kalvach, Jirka, Vlkanova (57. Bucha).

Teplický tým přivítal v prvním ligovém kole na svém domácím stadionu Viktorii Plzeň. Pro fanoušky byl před tímto zápasem připravený bohatý program, nejprve se odehrálo na „Mexiku“ finále Memoriálu Františka Hrdličky, ve kterém uspěl Spartak Trnava, následně byla na umělé trávě připravena fanzóna, kterou využilo mnoho dětí, ale i dospělých.

Do samotného zápasu vyslal trenér Zdenko Frťala stejnou sestavu jako před týdnem v generálce a žlutomodří, kteří poprvé nastoupili v nových dresech, od úvodu favorizovanou Viktorii trápili. Střela z dálky od Radosty však mířila mimo a od Chaloupka pro změnit jen do míst, kde čekal Staněk. Poprvé se tak skóre měnilo až v 28. minutě, nejprve byl faulován Fila Hejdou a následný pokutový kop kapitán Trubač proměnil. Vedení 1:0 pro domácí vydrželo až do poločasu.

Po změně stran se změnila Viktoria Plzeň hru několika střídáními, ale žlutomodří ji dlouhou za vydatné podpory skvělých diváků stále drželi dostatečně daleko od své branky. Trenérský tým připravil na Plzeň výbornou taktiku a ani po střídání Fily s Trubačem, kteří své penzum práce svědomitě odpracovali, od ní neupouštěli. Tým tak dotáhl zápas do vítězného konce a na úvod nového ročníku si připsal tři body!