Jiří Jarošík: Chtěli jsme si vyzkoušet různé věci v zápasech

Jiří Jarošík po utkání s Pardubicemi hodnotil nejen odehrané utkání, ale také k čemu sloužil kompletní ročník Tipsport ligy pro jeho tým a jaký program mužstvo čeká po odehrání tohoto zápasu.

Jak hodnotíte utkání proti Pardubicím?
„První poločas byl takový ospalý, zkoušeli jsme nějaké změny v rozestavení a moc nám to nešlapalo. Druhý poločas už se mi líbil, byl takový žhavější a běhavější.“

K čemu vám sloužil letošní ročník Tipsport Ligy, který se hrál v netradiční termín?
„Sloužil nám k tomu, abychom si s dobrými soupeři mohli vyzkoušet různé věci v zápasech, třeba jiné herní systémy a podobně. Zkoušeli jsme také hráče, kteří třeba nedostávali takový prostor nebo se dobře ukazovali v B mužstvu.“

Jaký bude nyní program týmu?
„Zítra nás čeká hokej, ten já mám rád, poctivě se během roku připravuju, takže doufám, že to proti klukům zítra prodám (smích). Doufám, že si to zítra užijeme a pak nás čeká volno než zase hráči najedou na individuální plány.“

Plánujete už také nějaké změny v kádru?
„Po Čechách běhá spousta zajímavých hráčů i například ve druhé lize, takže nějaké hráče vytipované máme a chtěli bychom kádr vhodně doplnit.“