Jakub Hora: Odmakali jsme celý zápas

Dal gól, který nakonec v neděli nic neznamenal. Jakub Hora měl v duši po utkání s Jabloncem velké zklamání.

Sahali jste po bodu, který nemáte. Zklamání je velké, že?
Určitě jsme zklamaní. Odmakali jsme celý zápas. Jablonec byl silnější na míči, my pak něco změnili, druhý poločas jsme odmakali na maximum, ale pak přišel parádní gól. Bohužel jsme mu nedokázali zabránit, nějak vystoupit, nic. Mrzí nás to.

Říkáš, že jste něco změnili, takže Jablonec na vás byl dobře nachystaný?
Byl. Věděl, co budeme hrát. V nějaké 20., nebo 25. minutě trenér zareagoval a od poločasu už jsme to hráli úplně jinak.

Teď k tvé brance. Tušil si, že tam Patrik Žitný může takhle dát balon?
Vaňous byl přede mnou, tak tam byl jediný prostor, kam si naběhnout. I když jsem to měl na dlouhou nohu, tak jsem se po mokré trávě sklouzl a přes obránce to zapadlo do brány.

Branka ale nakonec neznamenala ani bod.
Gól byl k ničemu. Kdyby to byl aspoň bod… Chtěli jsme to zvládnout za tři body, ta tabulka vypadá, jak vypadá. Když dáte gól, tak je to dobré pro sebevědomí, ale když prohrajete, tak je k ničemu.

Navíc v poslední minutě.
Byli jsme potrestaní. Když se to prostě sere, tak se to sere. Tenhle gól tomu všemu dal korunu.

Jak vám pomohly změny, které se v týdnu na Stínadlech udály?
Pro nás to byl obrovský impuls. Bylo to vidět, nasazení od nás bylo maximální, oba trenéři to takhle po nás chtějí. Uvidíme do budoucna, ale snad to bude jen pozitivní.