Informace k předprodeji a organizaci utkání se Spartou

Teplický tým se v neděli 20. října utká s pražskou Spartou, utkání se bude hrát od 18:00 hod., vstupenky na tento duel jsou v internetovém předprodeji a také v prodeji ve více než 7500 sběrnách Sazky (na pobočce je potřeba nahlásit ID akce, které je 1945014), lístky už se také prodávají ve fanshopu na stadionu. Informace k tomuto předprodeji najdete v tomto článku.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu oproti nákupu vstupenek v den utkání, muži si tak mohou jednorázové vstupenky pořídit v předprodeji o 40 Kč levněji než poté na pokladně stadionu, u žen je pak vstupenka o 20 Kč levnější. Vstupenky jsou rozděleny na vstupenky pro domácí fanoušky a pro hosty a dále se dělí na kategorie pro muže, ženy a děti. Všechny jednorázové vstupenky jsou bez místenkového sezení.

Pro domácí fanoušky jsou pro tento zápas otevřeny vchody A, B, D, E, všechny jsou průchozí pro všechny typy domácích vstupenek. Pro hostující fanoušky jsou pak připraveny vchody G, H a CH, kterými mohou na stadion vstoupit všchni fanoušci AC Sparta Praha. Ti, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou a přesměrováni do sektoru jim určeného.

Vchod G vede do sektoru 38, který je připraven pro běžné fanoušky hostujícího týmu, vchod H, který vede do odděleného sektoru 39, je připraven pro tzv. ultras pražského týmu. Vchodem CH pak mohou na stadion vstupovat hostující rodiny s dětmi, případně senioři. Ti budou mít pro své sezení vyhrazený sektor 1 na hlavní tribuně, do kterého se dostanou průchodem severní tribunou.

Předprodej vstupenek probíhá přes internetový prodej, který nejdete ZDE. V internetovém prodeji vyberete, zda chcete koupit vstupenky pro domácí fanoušky nebo pro hostující, dále vyberete jejich počet a následně až v dalším kroku vyberete, jaký typ vstupenky chcete, zda-li mužskou, ženskou nebo dětskou. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s PDF souborem, ve kterém naleznete vstupenku. Tu poté stačí přiložit k turniketu buď vytištěnou nebo na displeji mobilního telefonu, do hostujících sektorů je potřeba ji mít vždy vytištěnou. Upozorňujeme, že pouze vytištěný potvrzovací email není vstupenkou!

Pokud si chtějí fanoušci zakoupit vstupenku osobně, tak mají možnost ve všech sběrnách Sazky (více než 7500 Kč), kde pomocí služby Sazka Ticket je možné si vstupenku zakoupit. Pro urychlení nákupu stačí nahlásit ID kód akce, který je pro tento zápas 1945014. Předprodej ve sběrnách Sazky už neprobíhá v den utkání, v den utkání je pak už i v internetovém předprodeji cena vstupenek na hodnotě 150 Kč / 75 Kč. Ve sběrnách Sazky bude také možné zaplatit a vyzvednout internetovou rezervaci vstupenek, kterou lze provést přes předprodej na stránkách SazkaTicket.cz, tato varianta platí pro fanoušky hostí, kteří si musí vstupenky nejprve rezervovat přes internet. Z technických důvodů ve sběrnách Sazky nebude možné získat dětské vstupenky, které jsou zdarma.

Spuštěn je také předprodej ve fanshopu, kde bude možné kupovat vstupenky také ve dnech před utkáním. Fanshop je otevřen každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 hod.. V den utkání je potřeba využít internetový předprodej nebo pokladny stadionu, které se otevřou dvě hodiny před utkáním. Vchody na stadion se otevřou v 16:30, doporučujeme dorazit na stadion s předstihem a vyhnout se tak případným frontám, které mohou být spojeny s pozdním příchodem na stadion.

Rozdělení hostujících fanoušků:
Vchod G (sektor 38) - běžní fanoušci AC Sparta Praha
Vchod H (sektor 39) - "ultras" fanoušci AC Sparta Praha
Vchod CH (sektor 1) - sektor pro rodiny či seniory AC Sparta Praha
Upozornění: Do jiných částí stadionu nebudou fanoušci s emblémy hostujícího týmu (šála, dres, tričko apod.) vpuštěni, případně mohou být vyvedeni.

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2019/2020:
Muž - 150 Kč v den utkání, 110 Kč v předprodeji
Žena - 75 Kč v den utkání, 55 Kč v předprodeji