/ FK Teplice – Fanoušci – Elektronický prodej vstupenek

Elektronický prodej vstupenek

Ceník permanentek pro ročník 2020/2021:
Nový nákup permanentní vstupenky
Gold 2000,- Kč
Muž 1200,- Kč
Zlevněná (senioři nad 65let, studenti, ZTP) 600,- Kč
Dítě 50,- Kč (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Permanentkář z loňské sezóny při odevzdání permanentky ze sezóny 2019/20 (kompenzace za zápasy bez diváků)
Gold 1350,- Kč
Muž 800,- Kč
Zlevněná (senioři nad 65let, studenti, ZTP) 400,- Kč
Dítě 50,- Kč (0 v případě nákupu jakékoliv z kategorií výše)

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také jedno pivo a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Ceník jednorázových vstupenek na zápasy FK Teplice:
Muž v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 110,- Kč
Muž v den utkání 150,- Kč
Žena v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 55,- Kč
Žena v den utkání 75,- Kč
Dítě do 150cm  0,- Kč (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně utkání)

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

• Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 12:00 ve středu před utkáním vyplněný tento formulář na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz, předprodej ve fanshopu na stadionu a předprodej ve sběrnách Sazky.
  • Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.
  • Místa pro permanentky: Sektory 5 - 11 na hlavní tribuně jsou vyhrazeny pro majitele místenkových permanentních vstupenek a mají přednostní práva na tyto sedadla.
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 (otevírá se jen v případě překročení kapacity sektoru 39) pak pro rodiny s dětmi fandící hostujícímu týmu), vchod CH poté pro vozíčkáře.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání.
  • Zákaznické centrum: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion.
  • Otevření hlediště: v den zápasu 1,5 hodiny před začátkem ligového utkání v případě utkání s velkou návštěvností (Sparta Praha, Slavia Praha, Plzeň), 60 minut před klasickými ligovými zápasy.
  • Poločasová soutěž: každý ligový zápas probíhá losování z permanentních vstupenek přítomných na utkání (v případě že neplatí koronavirová opatření).
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu)
  • Pokyny pro hostující fanoušky: Hostující fanoušci vstupují vchodem H na stadion a je pro ně vyhrazen sektor 39, v případě překročení kapacity tohoto sektoru je pro rodiny s dětmi z řad hostujících fanoušků určen sektor 38 (vstup vchodem G).