Obrázek článku

Přihláška na dívčí příměstský fotbalový kemp

​Milé fotbalistky a rodičové dívek...zveme Vás na 1.ročník fotbalového kempu pro dívky ve věku 6 – 13let, který je organizován ve spolupráci s FK Teplice, #holkytaky a OFS Teplice. Kemp bude probíhat v Oldřichově u Duchcova na místním fotbalovém hřišti od pondělí 2.8.2021 do pátku 6.8.2021.

Pro dívky je připraveno kromě fotbalových tréninků plných zábavy ještě mnoho dalších aktivit a překvapení. Dívky navštíví fotbalistky Irena a Lucie Martínkovy – hráčky AC Sparta Praha a reprezentace ČR, které se aktivně zapojí do tréninku. Jan Navrátil – trenér reprezentace ČR WU19 a mnoho dalších. Dále se holky mohou těšit na prohlídku stadionu FK Teplice s autogramiádou hráčů, koupání v místním jezeře Barbora, kooperační hry, soutěže a další sportovní aktivity.

O dívky se bude starat tým zkušených licencovaných trenérů, trenérek a dalších organizátorů, aby vše proběhlo v naprostém pořádku a bezpečí. V ceně kempu je kromě výše zmíněného i celodenní pitný režim, strava (2x svačina, oběd), vstupy a také tréninkový set s batůžkem pro každou hráčku.

Všechny dívky jsou srdečně zvány bez ohledu na klubovou příslušnost či zkušenosti s fotbalem jako takovým. 

Těšíme se na Vás! ⚽


Přihláška na kemp
https://forms.gle/Xgv47cQNFUCT5bjz5


Barbora Cankářová
📞 +420 732 952 275
📧 divcikemp@email.cz


Stínadla TV