Obrázek článku

WU11: Příměstský kemp 2020

V srpnu od 18 do 21.8. 2020 proběhl 1.ročník příměstského fotbalového kempu, který se uskutečnil v nedalekém Oseku. Kempu se zúčastnily mladé fotbalistky ročníků 2010 – 2014.

Čtyřdenní program jsme odstartovali úterním odpoledním tréninkem v Teplicích na Stínadlech. Ve středu následoval náročný výšlap na Stropník, který holky zvládly na výbornou. Za odměnu jsme si dali oběd v restauraci Horal. Odpoledne na holky čekal trénink v obrovském vedru a únava z výšlapu byla znát. Třetí den byl ve volnějším režimu. Ale i tak jsme se v plné síle pustili do ranního tréninku, kde panovala dobrá nálada. Po obědě jsme zamířili na místní koupaliště, kde po celou dobu bylo plno srandy a zábavy. Holkám se z vody nechtělo a tak bylo těžké je vrátit zpět rodičům. Poslední den kempu začal hrami v lese. Rozcvičkou před vstupem do 3D bludiště v korunách stromů bylo přeskakování lana a souboj v přetahování proti trenérům, které proběhlo skvěle, jelikož v bludišti byly holky k nezastavení. K pátečnímu obědu jsme měli řízek s bramborem, po kterém zbyly jen prázdné talíře. Holky odmakaly i herní trénink před sobotním Mini turnajem v Oseku.

Po celou dobu se o všechny staral realizační tým tvořený trenérskou dvojicí Dominik Ferstel - Leona Němcová a Jana Soprová jako vedoucí. Poslední dva dny vypomohla také Aneta Kožarská a Tereza Fryčová, které působí u juniorek FK Teplice.

Hodnocení trenéra:
„Jsem rád, že první ročník příměstského kempu vyšel dle našich představ. Cílem bylo zlepšovat dovednosti jednotlivých hráček, vytvořit skvělou partu a hlavně si to užít. Myslím, že to se nám povedlo splnit na 110%. Rád bych poděkoval celému realizačnímu týmu za super práci a čas, který tomu věnovali. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat holkám a hlavně rodičům, že jim umožnili se kempu zúčastnit. A doufám, že další ročník příměstského kempu bude ještě lepší!”

Stínadla TV