Martin Jindráček: Doufám, že šanci chytnu za pačesy

Martin Jindráček po třech letech znovu oblékl žlutomodrý dres. Utkání v Mladé Boleslavi pro něho bylo jubilejní sté ligové. Žlutomodrým pomohl k remíze 1:1. Přitom ještě v pátek hrál za Ústí druhou ligu proti Brnu. Na Stínadla přichází na hostování s opcí.

Pro mnohé je tvůj přesun překvapivý. Jak se přihodil?
Asi hodinu po zápase s Brnem jsem se to dozvěděl. Druhý den jsem se stěhoval do Teplic. Dohodli jsme se na hostování, tak uvidíme.

Pro hráče z druhé ligy je nabídka z elitní soutěže prestižní záležitostí, že?
Jsem za nabídku rád, i když se mi v Ústí dařilo. Nejsem nejmladší, tak je to asi poslední šance, jak se dostat do ligy. Doufám, že ji chytnu za pačesy a udržím se tu.

Pralo se to v tobě?
Odcházelo se těžko, je tam super parta, vyhrávalo se, byla to bomba. Jsem ale rád, že přišla nabídka z Teplic.

Dal jsi za Ústí pět gólů, v Teplicích vzbuzuješ očekávání fanoušků, vedení, trenérů.
Nevím, jestli očekávání, ale kvůli tom jsem sem šel, dal jsem pár gólů. Doufám, že v tom budu pokračovat.

Ve čtvrtek si hrál za Ústí, v sobotu za Teplice. Cítil jsi ten čtvrteční zápas?
Odehrál jsem ho celý, po dvou dnech zase zápas.. něco jsem cítil, ale jsem rád, že jsem šel na hřiště a mohl si zahrát první ligu. Budu dělat vše pro to, abych to zvládal.

Naskočil si do utkání a hned přišlo vyrovnání.
Doufám, že jsem klukům pomáhal. Bod si zasloužili, dokonce jsme pak sahali po vítězství, i když Boleslav měla víc šancí. My ale byli lepší po fotbalové stránce.