Obrázek článku

Kupte si ŽLUTOU MODROU v sobotu na utkání s Duklou

V neděli bude opět v prodeji magazín ŽLUTÁ MODRÁ, ve kterém jako tradičně najdete množství zajímavých článků. Hlavním tématem tohoto vydání je konec kariéry Štěpána Vachouška, proto zde najdete interview s "Vachym", informace a zajímavosti z jeho kariéry, k rozhovorům jsme nyní pozvali i mládežnického trenéra Martina Nováka, talentované mladíky - Matyáše Korselta a Jakuba Porta a také s dlouholetým sekretářem úseku mládeže Jaromírem Křepelou.

Kromě rozhovorů zde najdete také stránku fanklubu a dva plakáty. Na nich tentokrát objevíte Štěpána Vachouška a Daniela Soungoleho. ŽLUTÁ MODRÁ bude opět v prodeji pouze ve fanshopech na ochozu stadionu, v blízkosti vchodů B a D, za cenu 20 Kč.

Doražte tedy na sobotní duel, který se hraje od 17:00 a který bude rozlučkou s kariérou Štěpána Vachouška, a také bojem o Evropskou ligu, kde tepličtí ztrácejí pouhý bod na čtvrtou příčku znamenající předkolo této prestižní soutěže. Vstupné na toto utkání je ZDARMA, prvních 500 diváků navíc dostane poukaz na 1+1 pivo zdarma. Připravena je od 16:15 také autogramiáda Jana Kroba a Jakuba Hory.

Stínadla TV