Jan Hošek: Síly rychle ubývaly

Jan Hošek po zdravotních problémech, které ho trápily od pohárového dvojzápasu se Slavií, nastoupil v Hradci Králové na celých devadesát minut.

V minulých týdnech tě trápilo zranění, jak jsi na tom teď?

"Měl jsem potíže se svalem, ale stačilo se to dát do pořádku, takže jsem mohl nastoupit."

Po utkání se Spartou říkal trenér Plíšek, že jsi byl na lavičce připraven opravdu jen na pár minut. V Hradci jsi zvládl celých devadesát, už jsi tedy na 100% fit?

"Já jsem začal trénovat těsně před zápasem se Spartou, takže to nebylo ideální, ale teď už jsem trénoval celý týden, takže jsem se cítil dobře."

Přesto tam bylo v druhé půli ošetřování, kvůli čemu?

"Zase jsem ucítil ten sval, ale nemělo by to být nic vážného."

Utkání nakonec skončilo asi zaslouženou remízou...

"Je to tak, týmy v tomhle vedru šetřily síly, protože ty rychle ubývaly. Na obou stranách tam byly šance, ale nakonec je to zasloužená remíza."

Nemohlo přeci jen zápas ovlivnit i to, že oběma týmů o tolik již nejde?

"Tohle se určitě nebere. Pořád je to ligový zápas, pořád se hraje o tři body a každý tým chce skončit co nejlépe."