Zdeněk Ščasný: Zvu fanoušky na zápas s Hradcem Králové

Trenér Zdeněk Ščasný věří, že si v neděli fanoušci najdou cestu na Stínadla a podpoří jeho tým, tak jako tomu bylo i do teď. Divácká podpora bude v neděli hrozně důležitá, protože z východu Čech se do Teplic chystá hned pět autobusů fanoušků.

Jak se chystáte na utkání?

"Chystáme se standardně. Víme, že Hradec vyměnil trenéra, což pro nás není lehká situace, protože to mužstvo pro nás bylo známé a věděli jsme, jak bude hrát. Hrajeme ovšem doma a vše nám velí zápas zvládnout a zvítězit."

Je o to nepříjemnější, že nový trenér Hradce je v podstatě neznámý?

"Tohle je jedna stránka věci, ale ta druhá je, že hrajeme doma a hrajeme zápas o všechno. Čeká nás těžší zápas než Budějovice, ale utkání musíme zvládnout."

Jak to vypadá se zdravotním stavem hráčů?

"Nějaké drobné potíže tam jsou, ale já předpokládám, že do pátku bude vše v pořádku."

Chybět tedy budou jen karetní hříštníci Rosa a Matula?

"Bohužel tito hráči budou chybět, ale musíme si s tím poradit."

Do Teplic přijede mnoho hradeckých fandů, takže bude důležité, aby dorazili i ti tepličtí...

"Fandové nás povzbuzují venku, i naposledy doma nám moc pomohli. Já bych je teď chtěl na zápas Hradcem pozvat a věřím, že dorazí, protože to bude moc potřeba!"