Lukáš Mareček: Chápu frustraci fanoušků, ale snad jich přijde co nejvíce!

Před nedělním domácím duelem s Mladou Boleslaví přinášíme komentář Lukáše Marečka. Zkušený záložník nám pověděl, jak se na soupeře tým připravuje a naznačil, že rekonvalescence po jeho zranění dopadla dobře.

O víkendu je tu zápas s Boleslaví. Co se od tohoto utkání dá čekat?

My se musíme soustředit sami na sebe a zápas vyhrát. Úplně se nedíváme na Boleslav. Samozřejmě budeme mít video, a víme že oni mají zápas v Evropě, čehož můžeme využít. Věřím, že vyhrajeme.

Koukáš se na evropské zápasy i doma, když víš, že nás ten soupeř čeká?

Není to tak, že by to bylo povinné. Je to na každém hráči, jestli se na to podívá, ale já osobně většinou ano. Sestava pak může být samozřejmě odlišná, ale i tak vím, jak Boleslav hraje a jaké má typy hráčů. Doma však chceme určitě uspět, jelikož nám zápas předtím nevyšel. Chápu i nějakou frustraci lidí, ale věřím, že jich přijde co nejvíce. Nás to také hodně trápí, ale musíme se z toho dostat sami. Domácí zápas je na to nejlepší příležitost.

Ty ses minulý týden vracel po zranění. Je to teď o to větší motivace, že jsi předtím týmu nemohl pomoci?

Musím zaklepat, že už je to dobré. Věřím, že už mi zdraví bude držet. Chci týmu pomoci na maximum. Doufám, že v zápasech, co nás čekají, budeme úspěšní.