Tadeáš Vachoušek: Bez soubojů a běhání na Slavii neuspějeme

Před víkendovým zápasem v Edenu jsme připravili rozhovor s Tadeášem Vachouškem, který je jedním z hrotových útočníků teplického kádru.

V sobotu jedete na Slavii. S čím na ní pojedete a jaká panuje před zápasem nálada?

Chceme tam urvat každý bod. Nálada je určitě po vyhraném zápase dobrá a těšíme se na to.

Co se tebe týče, jsi hráč, který umí v soubojích získat míč. Bude právě to recept na Slavii?

Pokud nebudeme na Slavii chodit do soubojů, tak určitě neuspějeme. Musíme to založit právě na nich a poctivém běhání.

Proběhla v kabině nějaká hecovačka? Je tam dost hráčů se slávistickou i sparťanskou minulostí.

Myslím si, že ani ne. Řekl bych, že jde o normální předzápasovou náladu. Je to prostě liga.

V útoku stále platí, že Teplice mění formace i počet útočníků. Co ti nejvíce vyhovuje?

My hroťáci si musíme zvyknout a vždy hrát to, co po nás trenér chce. Vnímáme to na tréninku, a i díky tomu se mně osobně hraje dobře ve všech formacích.

Takže to tak vnímáš i ty, že ta rotace je vaší zbraní?

Určitě je to výhoda. Každý to může odjet naplno, trenér ho pak má možnost vystřídat.

Utkání začíná v Edenu v sobotu 17.8. od 17:00.