Obrázek článku

V pondělí odstartuje předprodej na Spartu!

Už za tři týdny se na Stínadlech bude hrát jeden z nejočekávanějších zápasů každé sezóny, minimálně pro teplické fanoušky. Do Teplic totiž přijede pražská Sparta a tyto zápasy vždy slibují napínavou podívanou před velkou diváckou kulisou. Utkání se hraje v sobotu 27. července od 17:00 hod.. Před utkáním bude probíhat velká fanzóna na umělé trávě od 14:00 do 16:00.

Předprodej odstartuje v pondělí 8. července ve 13:00. Pro domácí fanoušky půjdou do prodeje sektory na jižní tribuně (kromě sektoru 20, kde sídlí kotel) a sektor 1 na hlavní tribuně. Pro hostující fanoušky budou v prodeji sektory 39 (pro hostující kotel), 38, 37 (sektory vedle kotle) a 36, 35 (sektory na východní tribuně pro běžné fanoušky. Podle zájmu domácích i hostujících fanoušků budou postupně uvolňovány do prodeje další sektory.

Předprodej bude klasicky probíhat přes internetový systém Enigoo. Fanoušci hostujícího týmu mohou pro tento zápas využít vchody H, G (hostující sektory) a E (východní tribuna), na jiné části stadionu nebudou vpuštěni a budou přesměrováni na tyto vchody!

Cena vstupenky je v předprodeji do středy 24. července do 23:59 250 Kč, v den utkání na internetu i na pokladnách stadionu pak 350 Kč. Děti do 150 cm mají v obou případech vstup zdarma, ale je potřeba pro ně mít volnou dětskou vstupenku buď z pokladny nebo z předprodeje.

Pokud během sezóny plánujete dorazit na více utkání žlutomodrých, tak se Vám s největší pravděpodobností vyplatí si zakoupit permanentní vstupenku. Ta stojí v základní verzi 1800 Kč, zlevněná permanentka, která je určená pro seniory, ženy, studenty či ZTP, je k dostání za 900 Kč.

Permanentky lze zakoupit ZDE.

Předprodej jednorázových vstupenek bude od pondělí probíhat přes tyto odkazy:

Domácí fanoušci!

Fanoušci AC Sparta Praha!

Stínadla TV