Tepličtí hráči v nominacích reprezentací

Hned několik teplických hráčů se objevilo v nominací reprezentačních mužstev pro následující reprezentační přestávku. Největší zastoupení má teplický tým v jednadvacítce, kde je hned pět hráčů FK Teplice.

Trenér Suchopárek pro zápasy se Severním Irskem a s Islandem nominoval Štěpána Chaloupka, Ondřeje Kričfalušiho, Jakuba Křišťana, Alberta Labíka a Daniela Filu. Mezi náhradníky je navíc také Marek Beránek.

Beránek pak figuruje spolu s Tadeášem Vachouškem, který momentálně hostuje ve Vlašimi, v nominaci reprezentační dvacítky. Tu čekají prestižní přípravné zápasy proti Portugalsku a Anglii.

Reprezentační sraz čeká také Nojuse Audinise v dresu reprezentace Litvy U19, ta se představí v kvalifikaci o EURO U19 proti Nizozemsku, Belgii a Francii. Na sraz slovenské jednadvacítky pak míří také Roman Čerepkai