Nadační fond pořídil nevidomému Lukášovi speciální klávesnici

Nadační fond FK Teplice se rozhodl opět pomoci TyfloCentru Ústí nad Labem, o.p.s., s nímž náš klub dlouhodobě spolupracuje.

Nová speciální klávesnice k MacBooku, kterou zakoupil Nadační fond FKT, udělala velkou radost Lukášovi z Ústí nad Labem

Před více než dvěma roky sice Lukáš přišel kvůli cukrovce o zrak, ale snaží se i přes to nejen statečně bojovat s nástrahami života, ale navíc ještě pomáhat lidem se stejným hendikepem ve svém okolí. I tento dar od Nadačního fondu využije při své práci v TyfloCentru, kde pracuje jako administrativní pracovník pro bezbariérovost

„Jsme moc rádi, že jsme mohli opět za Nadační fond FK Teplice TyfloCentru, Ústí nad Labem o.p.s. nějakým způsobem pomoci. Vážíme si spolupráce s nimi, kdy například v minulých týdnech podpořili svojí účastí a také stánkem, Charitativní den na Stínadlech,“ říká člen dozorčí rady Nadačního fondu FK Teplice Jan Hadraba.

„Moc děkujeme za Vaši laskavou opětovnou pomoc. Velmi si spolupráce s FK Teplice i Nadačním fondem FK Teplice vážíme,“ doplňuje ředitelka TyfloCentra Ústí nad Labem, Alena – Kristina Bašníková.

I vy můžete pomáhat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.