Pravidla komunikace s médii:
Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktovaní přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu (s výjimkou předem nahlášených oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. V týdnu před ligovými zápasy je možné pořizovat předem domluvené rozhovory do středy daného týdne. Tiskové středisko se otevírá 60 minut před začátkem utkání. O novinářské akreditace je možné žádat přes kontakt níže nejpozději 48 hodin před výkopem utkání, majitelé celosezónních akreditací od KSN a FAČR si musí zažádat o akreditaci FK Teplice kvůli průchodu skrz elektronické turnikety. V případě covidových opatření platí podmínky dané media protokolem LFA.

Veškerá pravidla komunikace a vydávání akreditací najdete v Manuálu tiskových mluvčích - ZDE.

Press centrum se otevírá 60 minut před utkáním (pokud neplatí covidová opatření).

Klubové tiskové záležitosti má na starosti ředitel marketingu a komunikace, tiskový mluvčí:
Martin Kovařík, MBA
GSM: +420 605 706 460