/ FK Teplice – Fanoušci – Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky

Ceník vstupného

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2018/2019:
Permanentka GOLD - 2000 Kč
Permanentka MUŽ - 1200 Kč
Permanentka ZLEVNĚNÁ (žena, senior, student, ZTP) - 300 Kč (vchody A, B, D)
Permanentka DÍTĚ (do 150ti cm) - 50 Kč (při nákupu permanentky GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ je dětská permanentka zdarma). (Vchody A, B, D)

Ceny jednorázových vstupenek pro sezónu 2018/2019:
Muž - 130 Kč (v internetovém předprodeji 110 Kč)
Žena - 65 Kč (v internetovém předprodeji 55 Kč) - vchody A, B, D
Děti do 150 cm - 0 Kč - vchody A, B, D

Permanentní vstupenky

Vstupné pro sezónu 2018/2019 je stejné jako v minulé sezóně. Tzn. platí všechny permanentky pro všechny tribuny, s permanentkou GOLD a permanentkou MUŽ je tedy možné projít na stadion vchody A, B, D, E, s permanentkou ZLEVNĚNÁ a DÍTĚ pak vchody A, B, D.

Funguje dále také ZLEVNĚNÁ permanentka, kterou si mohou kromě žen zakoupit také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz). Cena této permanentky je 300 Kč.

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ na každém utkání a také jedno pivo a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Klasické permanentní vstupenky jsou v prodeji ve fanshopu na stadionu každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00, digitální permanentky se dají zakoupit ZDE. Digitální permanentky jsou úplnou novinkou! Pomocí jednoduché nákupní brány si mohou fanoušci zakoupit digitální permanentku, kterou si stáhnou do svého mobilného telefonu. V něm si ji poté uloží, v případě iPhonu, do systémové aplikace Wallet. Na Androidu je potřeba nejprve stáhnout aplikaci “Pass2U” a pak si přidat permanentku do této aplikace. Až poté půjdete na stadion, tak pouze přiložíte čárový kód na permanentce na displeji mobilního telefonu ke čtečce na turniketu a projdete na stadion. Digitální permanentky jsou ve stejných cenách jako permanentky tištěné, z technických důvodů pouze nelze zakoupit přes internet digitální permanentku pro děti, v prodeji jsou pouze GOLD, Muž a Zlevněná.

Zakoupením běžné permanentky fanoušek FK Teplice získává následující výhody:

Volný vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY, MOL Cupu a generálky na ligu před sezónou
Slevy u téměř 100 partnerů Bonusového klubu FK Teplice

V prodeji je i permanentka GOLD, která nabízí další exkluzivní výhody:

VIP slevy u téměř 100 partnerů Bonusového klubu FK Teplice
Tištěná verze klubového magazínu ŽLUTÁ MODRÁ před utkáním zdarma
Jmenovka na vybrané sedačce na stadionu
1x Pivo a 1x klobása na každém domácím ligovém utkání zdarma

Jednorázové vstupné

Jednorázové vstupné pro ligová utkání v sezóně 2018/2019 je rozděleno do dvou pásem, jedno pásmo se týká internetového předprodeje a druhé prodeje na pokladnách stadionu a předprodeje v kamenných prodejnách. Jednorázové vstupné se také nově dělí pouze na mužské, ženské a dětské pro děti do 150 cm.

Mužskou vstupenku si bude možné na internetu koupit za 110 Kč, na pokladnách stadionu pak za 130 Kč. Ženská vstupenka bude v prodeji za 55 Kč na internetu a za 65 Kč na pokladnách stadionu. Dětské vstupné zůstává zdarma.