Mobilní aplikace

FK Teplice ve spolupráci s ticketingovým partnerem klubu společností Enigoo spustil pro fanoušky žlutomodrých mobilní aplikaci, která je dostupná pro všechna zařízení s iOS a Android, ke stažení ji tak najdou v App Store (iOS) a v Google Play (Android). Aplikace nabízí kromě aktualit z klubu nebo soupisky týmu mnoho nových vychytávek. První z nich je možnost nahrát si do aplikace svou permanentku a nemuset ji nosit na zápasy fyzicky u sebe, turnikety přečtou QR kód přímo z displeje mobilního telefonu. Když navíc fanoušek ví, že nebude moci na zápas dorazit, tak může permanentku zneaktivnit a poslat místo ní kamarádovi lístek do emailu na své místo na daný zápas.

Další možností je pak nákup jednorázové vstupenky přímo v aplikaci nebo objednání vzkazu na LED obrazovce, který se objeví v zápasovém předprogramu. V mobilní aplikaci fanoušci najdou také aktuální vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ nebo nadcházející zápasy A mužstva. Právě v sekci nadcházející události pak je možné propojit svůj kalendář s kalendářem zápasů. Zápasy se vám poté budou zobrazovat přímo ve vašem kalendáři v mobilním zařízení bez nutnosti jejich jednotlivého přidávání.

Úplnou novinkou v aplikaci je pak sekce videa, kde najdete záznamy ligových utkání A mužstva, sestřihy zápasů mládeže a žen a také proklik na YouTube kanál FK Teplice!

Aplikaci můžete stahovat pro zařízení s operačním systémem iOS na App Store ZDE, pro zařízení s operačním systémem Android na Google Play ZDE.