Hráno bez diváků.

Grigar - Paradin, Čmovš, Kodeš (81. Nazarov), Vondrášek - Moulis, Knapík, Kučera (85. Žitný), Radosta (77. D. Černý) - Trubač - Řezníček.

FC Slovan Liberec

Nguyen – Mikula (64. Ma. Zeman), Kačaraba, Karafiát, Hybš – Hromada (72. Rondić), Mara – Malinský, A. Baluta (56. Beran), Pešek – Kuchta.

Tak to je paráda! Teplice v dohrávaném duelu 24. kola FORTUNA:LIGY na svém stadionu přetlačily Slovan Liberec 2:0! Jejich góly dávali Kučera a Řezníček. Zápas byl prvním v rámci restartu soutěže, kvůli nařízení Ministerstva zdravotnictví se muselo hrát před prázdnými tribunami za přísných hygienických podmínek.

Trenér domácího celku Stanislav Hejkal měl velké potíže se skládáním sestavy, ze základu mu chyběla takřka půlka týmu. Nakonec po počátečních rozpacích “skláři” v derby nezklamali, silný Liberec zaskočili dobře organizovanou hrou, kterou podpořil výborným výkonem brankář Tomáš Grigar.

V Teplicích přes noc I den vydatně pršelo, presto byla hrací plocha ve velmi dobrém stavu. “Žlutomodří” potřebovali body jako sůl, v úvodu utkání ale tahali za kratší konec provazu. Přesto měl první velkou šanci střetnutí Řezníček, ale obrana Slovanu hrozbu odvrátila. Další příležitosti měli hosté, Kuchta, Buchta ani Kačaraba ale úspěšní nebyli.

V 37. minutě našel krásně Trubač “šajtlí” Kučeru, který se trefil v lize po třech letech, Nguyen byl bez šance – 1:0.

Osm minut po obrátce už to bylo 2:0. Nástřel Moulise usměrnil za Nguyena Řezníček. Teplickým vyšly dokonale dva brejky, jinak ale hrál prim především Slovan. Na soustředěnou defenzivu ale nedokázal vyzrát, až s přibývajícími minutami přišpendlil domácí tým v jeho pokutovém území. Ani jedna střela se ale neujala, Grigar ukázal fantastickou formu.

Ve středu čeká Teplice venkovní zápas v Praze na Bohemce.