•  32 min. NĚMEČEK Luděk (Teplice),
  •  52 min. RADOSTA Matěj (Teplice),
  •  66 min. GORNICKÝ Vojtěch (Teplice),
  •  78 min. SVOBODA Tomáš (Živanice).

"K dalšímu mistrovskému utkání zamířil B-tým Sklářů na severozápad od Krajského města Pardubického kraje, do obce Živanice. Tam je v rámci 22.kola ČFL čekal domácí Sokol, který se momentálně nachází ve spodní části tabulky a bojuje tak o setrvání v soutěži i pro příští rok.

Skláři měli velmi dobrý vstup do utkání, když se hned v první minutě dostal k zakončení v šestnáctce Živanic Tadeáš Vachoušek, ale jeho nebezpečnou střelu reflexivně zlikvidoval domácí brankář Frydrych. O 7 minut později v další obrovské šanci hlavičkoval těsně nad břevno živanické branky Marek Beránek. Domácí zahrozili v 11.minutě, když po přihrávce Nikodema nebezpečně vystřelil Kopecký, ale jeho tvrdý projektil skvělým zákrokem zlikvidoval teplický brankář Luděk Němeček. Skóre dnešního utkání otevřel ve 32.minutě domácí Chocholatý, který pro přihrávce aktivního Nikodema z bezprostřední blízkosti poprvé rozvlnil síť teplické branky – 1:0. Do poločasového hvizdu rozhodčího Vojtěcha ale žádná další branka nepadla a tak šli oba týmy do kabin za těsného vedení Živanic 1:0.

Do druhého poločasu vstupovali hosté s nadějí na srovnání nepříznivě se vyvíjecího se skóre, ale už ve 48.minutě je druhou brankou v jejich síti přibrzdil skvělý Nikodem – 2:0. V 55.minutě se Sklářům podařilo vstřelit kontaktní branku, když po centru Radosty z levé strany nabil Kodad dobře postavenému Tadeáši Vachouškovi a ten překonal domácího Frydrycha 2:1. Domácí v těchto chvílích poprvé v utkání znejistěli a hosté ve snaze vyrovnat vrhli všechny síly do útoku. Chvilku to i vypadalo, že se jim to může podařit, ale bohužel to byli opět domácí, jmenovitě zkušený a agilní Kopecký, který v 65.minutě dostal svojí přesnou trefou Živanice opět do dvoubrankového vedení – 3:1. Od této chvíle existovalo na hřišti jen jedno mužstvo a to byl domácí Sokol. Skláři nedokázali ubránit výbornou ofenzivu domácích a na teplického brankáře Němečka se doslova valil jeden útok za druhým. V závěrečných 20 minutách Živanice vstřelily ještě další tři branky a připravili tak bezmocnému B-týmu Teplic nejvyšší porážku v aktuálním ročníku ČFL po výsledku 6:1. Skláři tak již 5 kol po sobě nedokázali bodovat a je obrovská škoda, že tak pomalu ale jistě přicházejí o své těžce vydobyté pozice z první poloviny tohoto soutěžního ročníku."

"Jsem dnes opravdu hodně zklamaný a naštvaný, jakým způsobem jsme se dnes v Živanicích prezentovali. Šli jsme do dnešního utkání s odhodláním, že se nám konečně podaří zlomit čtyři zápasy trvající výsledkovou mizérii a už vůbec mě nenapadlo, že svou momentální krizi ještě více prohloubíme. Co je nám platný fakt, že téměř 70 minut je utkání vyrovnané, když v posledních 20 minutách doslova vypadneme z role a dopustíme takový herní a výsledkový kolaps. Zápas musíme v maximální intenzitě odmakat a odjezdit po celých 90 minut.

Od pondělí se znovu vracíme k poctivé a tvrdé každodenní práci, kterou budeme chtít odprezentovat hned v dalším utkání. Nikdo jiný nám nepomůžeme tuto nepříjemnou situaci změnit, je to jen a pouze o nás samotných."