Teplice po výhře na penalty skončily páté

Teplice - Inter Zaprešič 3:2 (1:1) po pen.
Branky Teplic:
19. Dressler, 55. Kukec, rozhodující pen. Táborský.

Chudý - Hora (46. Vondrášek), Jeřábek (60. Lüftner), Dimitrovski (46. Hošek), Krob - Ljevaković - Dressler (46. Fillo), Kodeš (60. Breite), Vachoušek (46. Táborský), Kukec (60. Gregáň) - Vaněček (46. Kapolongo).

Tepličtí fotbalisté mají za sebou i poslední utkání na turnaji Arena Cup 2016, po výhře na penalty na Interem Zaprešič obsadili páté místo. V normální hrací době skončilo utkání 2:2, když se trefili Dressler a Kukec. Tepličtí šli do vedení v 19. minutě, kdy se střelou halfvolejem prosadil Dressler. Jenže ještě do poločasu se podařilo Interu vyrovnat, když po centru z pravé strany skóroval jejich hráč hlavou.

Po změně stran vlétl do zápasu jako uragán Ulrich Kapolongo, svým důrazem platil na stopery Interu a podařilo se mu vybojovat pro žlutomodré (i když tentorkát v bílém) druhou branku, když naservíroval míč Kukecovi před prázdnou svatyni. Vedení Teplic ovšem trvalo jen deset minut, kdy Zaprešič skóroval střelou z vápna.

Tento stav vydržel až do úplného konce utkání, dojít tak muselo na penaltový rozstřel, v něm bylo skóre dlouho vyrovnané, dojít tak muselo až na šestou sérii. V té se vytáhl Martin Chudý, který lapil penaltu Chorvatů a naopak Ivo Táborský s přehledem skóroval. Rozhodl tak o pátém místě pro teplický tým.