Teplice - Jablonec 1:1 (0:0)

FK Teplice
26. kolo, Synot liga,
FK Teplice FK Jablonec
1:1 (0:0)

Statistiky

Branky: 90.+3 Hošek - 65. Greguš. Rozhodčí: Proske - J. Paták, Kříž. ŽK: Vondrášek, Vachoušek (TEP) - Crnkič (JAB). ČK: Vondrášek.

Team logo

FK Teplice

Grigar - Vondrášek, Lüftner, Hošek, Matula - Ljevakovič, Vachoušek (74. Kapolongo) - Hora, Litsingi (86. Ch. Chukwuma), Vůch - Potočný. Trenér: Rada.
Team logo

FK Jablonec

Hrubý - Romera, Pernica, Beneš, F. Novák - Kopic (89. Rossi), Hübschman, M. Pospíšil (76. Čížek), Greguš, Mingazov (59. Crnkič) - Doležal. Trenér: Šilhavý.

Komentář k zápasu

Tepličtí hráči dnes nastoupili doma proti Jablonci. V sestavě museli absentovat vykartovaní Jablonský a Krob, které nahradili Matula s Hoškem.

Žlutomodří nevstoupili do zápasu špatně, ale šance měli hosté, už v 11. minutě hlavičkoval Doležal do břevna a podobně si vedl v 15. minutě také Beneš, ale skóre se neměnilo. A nezměnilo se ani potom, co Vondrášek brnkl do nohy Mingazova a kopala se penalta. Tu totiž neproměnil Novák. Na druhé straně měl velkou šanci Hora, jenže levačkou nezamířil přesně.

Po změně stran měly první velkou šanci Teplice, jenže hlavička Hory šla těsně vedle. To jablonečtí dokázali být přesnější, Greguš unikl podél čáry a zavěsil pod břevno. Při úniku se ho navíc pokusil faulovat Vondrášek, za což viděl druhou žlutou kartu a tedy i červenou kartu. Poté už snaha o vyrovnání byla pro teplické velmi složitá, i přes to se do velké šance dostal Lüftner, ale hlavou mířil jen doprostřed, vyrovnání tak přišlo až v úplně poslední minutě, kdy se trefil Jan Hošek!