FC Hradec Králové
1. kolo, Synot liga,
FC Hradec Králové FK Teplice
0:0 (0:0)

Rozhodčí: Proske - J. Paták, Pilný. ŽK: Rolko, Štípek, Križko (HRK) - Ljevakovič, Matula, Jablonský, Lüftner (TEP).

Koubek - Holeš, Križko, Rolko, P. Mareš - Janoušek, Kotiš - Štípek (80. Malinský), P. Černý (68. Kulič), Halilovič - Prokeš (61. Dvořák). Trenér: Prokopec.

Grigar - Vondrášek, Lüftner, Jablonský, Krob - Ljevakovič, Matula - Nivaldo, Jirásek (56. Vůch), Litsingi - Mahmutovič (70. Fenin). Trenér: Ščasný.

Tepličtí zahájili své tažení v SYNOT lize v Hradci Králové ještě bez útočníka Ulricha Kapolonga, kterému zbývá dořešit viza, aby se mohl připojit k týmu. V sestavě se objevili oba navrátilci po dlouhém zranění kolena - Michael Lüftner i kanonýr Aidin Mahmutovič.

V prvním poločase jakoby oba týmy v úvodu soutěže vyčkávaly a diváci viděli zápas s minimem šancí. První vzrušení přišlo až při šanci Černého, který z dobré pozice překopl. Na druhé stran si zahrál na Maradonu Ljevakovič, ale na rozdíl od božského Diega byla jeho branka rukou oceněna žlutou kartou. Postupem času se aktivnějším týmem stávali žlutomodří, Nivaldovu střelu lapil Koubek, přečíslení zase špatně vyřešil Mahmutovič. Ovšem do poločasu mohli jít s vedením překvapivě domácí, po rychlém brejku Prokeš v gólovce mířil mimo.

Po změně stran se stejně jako na konci první půle hrálo převážně na polovině Hradce. Hned ve 49. minutě se penalty dožadoval Mahmutovič, ale píšťalka zůstala němá. Dvě velké šance měli žlutomodří v 56. minutě. Nejprve těsně před Jablonským domácí odvrátili na roh, po něm zase nikým neatakovaný Mahmutovič hlavičkoval nad branku. V 71. minutě dával střídající Vůch před branku míč Litsingimu, jenže ten na něj před prázdnou brankou jen těsně nedosáhl. Další velká šance přišla o několik minut později, míč putoval po trase Litsingi - Nivaldo - Vůch, ale posledně jmenovaný se špatně zorientoval a nedokázal pořádně zakončit. Zápas tak nakonec skončil 0:0.