Šimůnek M. (1) - Svatoš J. (15), Svoboda M. (6), Hanč M. (2), Kurka P. (25), Jarkovský M. (8) ©, Machů Š. (10), Pandula D. (13), Brdička F. (7), Zlatohlávek T. (18), Patrák V. (9).

PŘIPRAVENI:
Vencl O. (23) - Kašpar J. (22).

TRENÉŘI:
Němeček P., Herzán O.

V sobotu 30. září hostil B-tým Sklářů v mistrovském utkání 9.kola FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY rezervu FK Pardubice. Zápas ovládli hosté z Pardubic, když zaslouženě zvítězili 3:1 po brankách Machů, Brychnáče a Brdičky.

"První poločas patřil hostům z Pardubic, kteří si vypracovali několik brankových příležitostí a svůj výkon korunovali ve 44.minutě, kdy je do vedení poslal Štěpán Machů - 0:1. Domácím se první poločas vůbec nepovedl a v prvních 45 minutách poslali mezi tyče pardubické branky jedinou střelu ( ! )

Na začátku druhého poločasu se znovu radovali hosté. Ve 48.minutě zvýšil jejich vedení přesnou střelou z těsné blízkosti Jakub Brychnáč - 0:2.

Domácí dokázali vstřelit kontaktní branku v 66.minutě, když centr Milana Hadince dorazil za záda brankáře Šimůnka teplický stoper Ibrahima Sarr - 1:2.

O dvě minuty později po závaru v šestnáctce domácích nešťastně zahrál rukou právě autor branky domácích Ibrahima Sarr a rozhodčí Hányš nařídil pokutový kop. Ten bez větších problémů proměnil pardubický Filip Brdička a vrátil hostům dvoubrankové vedení - 1:3.

V 72.minutě zahráli rukou ve svém pokutovém území také Pardubice a byl z toho tentokrát pokutový kop pro domácí Teplice. Ten ale kapitán rezervy Sklářů Matyáš Vachoušek poslal tvrdou ranou jen do břevna pardubické branky.

Ve zbývajících minutách se již skóre i přes obrovskou snahu domácích nezměnilo a hostující hráči v červeno-bílých dresech tak zaslouženě rozšířili své bodové konto o další tři mistrovské body."

Ohlasy trenérů

LADISLAV JAMRICH - trenér domácího týmu FK Teplice B:

"Bohužel jsme ani tentokrát nedokázali bodovat a naše výsledková mizérie dále trvá. Opět nemohu klukům upřít snahu, ale jen snaha nestačí. Je potřeba přidat ještě více bojovnosti, důrazu a zejména více herní kvality. Mladý tým Pardubic byl dnes nad naše síly a po zásluze si z Teplic odvezl všechny tři mistrovské body.

My si na začátku příštího týdne utkání důkladně rozebereme a začneme se připravovat na dalšího soupeře. Příští víkend v sobotu zajíždíme na východ Čech do Živanic, kde náš čeká mistrovské utkání 10.kola ČFL proti místnímu živanickému Sokolu."

PAVEL NĚMEČEK - trenér hostujícího týmu FK Pardubice B:

"Toto utkání bylo z naší strany velmi vydařené a zaslouženě jsme ho vyhráli. První poločas jsme měli pod kontrolou a je jen škoda, že jsme nevedli větším rozdílem, protože šance jsme na to měli. Po našich brankách ve druhém poločase nás pak soupeř dostal místy pod tlak dlouhými míči, ale v soubojích jsme obstáli a výsledkově jsme tento zápas dotáhli do zdárného konce."