| čt 23.7. | Příbram
1.FK Příbram - FK Teplice
| ne 28.6. | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - FC Fastav Zlín
před 2 dny | Novák Jaroslav

MUŽI B: Týdenní plán 6. 7. - 12. 7. 2020

před 2 dny | Novák Jaroslav

U19: Týdenní plán 6. 7. - 12. 7. 2020

před 3 dny | Novák Jaroslav

U15: Informace k soustředění v Roudnici

před 3 dny | Novák Jaroslav

U14: Informace k soustředění v Roudnici

05.07.2020 | Novák Jaroslav

U19: Hodnocení vodáckého kurzu na Ohři

05.07.2020 | Novák Jaroslav

U19: FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice 3:4

05.07.2020 | Novák Jaroslav

U19: FK Baník Most-Souš vs. FK Teplice 0:5

16.kolo | so 7.3. | UMT Stínadla
FK Teplice - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
16.kolo | ne 8.3. | Byškovice
Neratovice-Byškovice - FK Teplice
15.kolo | so 16.11. | Stínadla
FK Teplice - FK Varnsdorf
16.kolo | ne 8.3. | Byškovice
Neratovice-Byškovice - FK Teplice
09.03.2020 | Novák Jaroslav

U17: FK Neratovice vs. FK Teplice 1:6

01.03.2020 | Novák Jaroslav

U17: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

24.02.2020 | Novák Jaroslav

U17: FK Bílina Muži vs. FK Teplice 0:4

15.kolo | so 16.11. | Stínadla
FK Teplice - FK Varnsdorf
14.kolo | so 7.3. | Stínadla UMT
FK Teplice - FK Slavoj Vyšehrad
14.kolo | so 7.3. | Stínadla UMT
FK Teplice - FK Slavoj Vyšehrad
před 3 dny | Novák Jaroslav

U14: Informace k soustředění v Roudnici

01.03.2020 | Novák Jaroslav

U14: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

16.02.2020 | Novák Jaroslav

U14: Týdenní plán 17. 2. - 23. 2. 2020

1.kolo | so 16.11. | Sokolov
FK Baník Sokolov - FK Teplice
09.06.2020 | Novák Jaroslav

U13: Informace k turnaji Ondrášovka Cup

22.04.2020 | Novák Jaroslav / Zdroj: www.ondrasovkacup.cz

Aktuální situace - Ondrášovka Cup 2020

01.03.2020 | Novák Jaroslav

U13: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

1.kolo | so 16.11. | Sokolov
FK Baník Sokolov - FK Teplice
01.03.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 2. 3. - 8. 3. 2020

16.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 17. 2. - 23. 2. 2020

09.02.2020 | Novák Jaroslav

U12: Týdenní plán 10. 2. - 16. 2. 2020

Instagram

    Tabulka FORTUNA:LIGY

    P. Tým Z V R P S B
    Skupina o titul
    1. SK Slavia Praha 35 26 7 2 69:12 85
    2. FC Viktoria Plzeň 35 23 7 5 68:24 76
    3. AC Sparta Praha 35 17 9 9 66:40 60
    4. FK Jablonec 35 14 9 12 48:52 51
    5. FC Slovan Liberec 35 15 6 14 55:51 51
    6. FC Baník Ostrava 35 12 11 12 47:43 47
    Skupina o Evropu
    7. SK Dynamo Č. Budějovice 30 13 4 13 46:45 43
    8. 1.FC Slovácko 30 11 9 10 35:35 42
    9. Boemians Praha 1905 30 12 6 12 38:41 42
    10. FK Mladá Boleslav 30 11 7 12 48:52 40
    Skupina o záchranu
    11. SK Sigma Olomouc 33 9 13 11 39:40 40
    12. FK Teplice 33 9 11 13 37:51 38
    13. FC Fastav Zlín 33 9 6 18 30:52 33
    14. MFK Karviná 33 5 12 16 25:46 27
    15. Slezský FC Opava 33 5 10 18 17:50 25
    16. 1.FK Příbram 33 6 7 20 21:55 25
    AGC
    Bílinská kyselka Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Lanutti Amicom Sambular Puma 11teamsports