07.12.2017 | Redakce

Zimní příprava začne 3. ledna

Vedoucí tým polské ligy, druhý tým srbské ligy nebo třetí tým běloruské ligy, to všechno jsou soupeři FK Teplice v nadcházející zimní přípravě.

Tu zahájí svěřenci Daniela Šmejkala ve středu 3. ledna přímo na Stínadlech, hned druhý den je pak čeká zevrubné testování na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.

Od něděle 7. ledna do pátku 12. ledna budou žlutomodří pobývat na soustředění v Písku, kde také odehrají jeden přátelský duel, který bude ještě upřesněn. Po návratu zpět do domácích podmínek je pak čeká ve středu 17. ledna zápas s Ústím a v sobotu 20. ledna utkání ve Vlašimi.

V úterý 23. ledna se pak tepličtí hráči představí na Vyšehradě. V pátek 26. ledna pak zamíří tým z letiště v Drážďanech na Kypr na tradiční herní soustředění. To bude vyšperkováno duely se silnými soupeři, postupně bude tým čelit vedoucímu celku polské ligy Gorniku Zabrze, třetímu týmu běloruské ligy Soligorsku a na závěr soustředění pak druhému týmu srbské ligy Partizanu.

Po návratu už odehrají žlutomodří pouze ligovou generálku s Táborskem v sobotu 10. února na Stínadlech a ligu odstartují o dalším víkendu v Jablonci.

3. ledna - začátek zimní přípravy
4. ledna - testy FTVS Karlova univerzita
7. - 12. ledna - soustředění v Písku
10. ledna - přátelské utkání v Písku (bude upřesněno)
17. ledna od 11:00 - Ústí nad Labem – Teplice (Ústí nad Labem)
20. ledna od 11:00 - Vlašim – Teplice (Vlašim)
23. ledna od 14:30 - Vyšehrad – Teplice (Vyšehrad)
26. ledna - 4. února - soustředění na Kypru (Agia Napa)
28. ledna - Gornik Zabrze - Teplice (Agia Napa, Kypr)
31. ledna - Soligorsk - Teplice (Agia Napa, Kypr)
3. února - Partizan - Teplice (Agia Napa, Kypr)
10. února od 14:30 - Teplice – Táborsko (Stínadla)

O2 TV Bonusový klub permanentkářů