29.10.2017 | Redakce

Ženy po podzimu vévodí tabulce

Teplické ženy po odehrání podzimní části České fotbalové ligy žen vévodí tabulce a jsou na nejlepší cestě za postupem do druhé nejvyšší soutěže. Ve svém posledním utkání zvítězily žlutomodré gepardice na půdě Tělovýchovné jednoty Mokré 9:1.

ČFL žen:
Mokré - Teplice 1:9 (0:6)
Branky:
5., 38. a 71. M. Němcová, 15. a 84. Lukešová, 8. Motyčková, 10. Vlastnáková, 40. L. Němcová, 68. Zvolenská.
Sestava Teplic: Boroschová - Müllerová (78. Kolomazníková), Mrázová (64. Badinková), Vlastníková - Janečková, L. Němcová, Lukešová, Fridrichová, Motyčková (60. Nezbedová) - M. Němcová, Zvolenská.

Svěřenkyně dvojice Delinčák, Borosch tak na podzim nepoznaly hořkost porážky, dokázaly v devíti podzimních zápasech sedmkrát zvítězit a pouze dvakrát remizovat. I tak však mají na čele jen dvoubodový náskok, když druhá Chyše má na kontě 21 bodů, zatímco teplické ženy 23 bodů. Další týmy v tabulce už mají velký odstup.

V individuálních statistikách pak je s přehledem na čele střelecké tabulky Michaela Němcová, která dokázala v devíti utkáních nastřílet úžasných osmnáct branek a vede v tabulce střelkyň s velkým náskokem..

Velmi dobře si během podzimu vedly také hráčky B týmu, které jsou po podzimu na druhém místě divize A za vedoucím Pavlíkovem se ztrátou pěti bodů. Starší a mladší žákyně čekají ještě dvě kola v nejvyšší žákovské soutěži. Už v neděli vyzvou na domácí půdě pražskou Slavii.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež

×
Dnes v 11:00 | U21
FK Teplice
SK Slavia Praha