WU15: AC Sparta Praha - FK Teplice

Poslední zápas podzimní části 1. ligy starších žákyň se uskutečnil na domácí půdě Sparty Praha v pražských Satalicích. Vítězně z tohoto duelu vzešel právě domácí tým.

Hodnocení trenéra:

Do posledního zápasu se Spartou jsme šli s vědomím, že jsme proti ní odehráli výborný domácí zápas a rádi bychom na to navázali. Sparta byla ovšem mnohem lépe připravena než na začátku sezóny a to bylo první poločas hodně znát. Sparta hrála jednoduše a většinu gólů nám dala po balónech za naší obranu. Druhý poločas jsme se malinko dokázali přizpůsobit a nedovolit Spartě toho tolik. Bohužel však kvalita byla na domácí straně, a tak Sparta zaslouženě vyhrála.

AC Sparta Praha - FK Teplice 9:0 (7:0)

Sestava FK Teplice WU15:
Pilná, Galbavá, Kalčíková, Kovářová, Kožárská, Kratochvílová, Kuchařová, Mrvíková, Neumanová (C), Saláková, Šulcová, Vaníčková, Vaňková, Werner