WU15: ABC Braník - FK Teplice 2:3

Krátce po nedělním poledni naše starší žákyně sehrály mistrovském utkání proti pražskému ABC Braník.

Hodnocení trenéra

„Začátek zápasu s Braníkem nám vyšel. Soupeře jsme dostali pod tlak a hned v první minutě jsme si vytvořili šanci, kterou jsme ovšem neproměnili. Soupeře jsem však drželi víceméně na jejich půlce. Ten nás však potrestal při našem špatném bránění, kdy jsme byli daleko od hráček soupeře, které toho využily a vstřelily nám branku. Bohužel jsme krátce na to, opět po špatném bránění, inkasovali další branku a skóre bylo 2:0 ve prospěch soupeřek. Naštěstí to holky nezabalily a dál hrály svoji hru a díky ní se dostávaly do šancí. Z nich jsme dokázali dát dva góly. Druhý poločas jsme zlepšili obranu proti soupeřkám. Za celý poločas jsme je pustili do jedné šance, kterou naštěstí nevyužili. A tak chvíli před koncem utkání přišla naše chvíle, kdy jsme se prosadili krásnou střelou z dobrých dvaceti metrů. Ke konci nás soupeř dostal trochu pod tlak, ale díky zlepšené obraně ve druhé půli se už do šance nedostal....."

ABC Braník - FK Teplice 2:3 (2:2)

Branky: Šulcová2x, Kuchařová

Sestava: Pilná, Vaňková, Kalčíková, Šulcová, Neumanová, Kuchařová, Kovářová, Gabriková, Werner, Saláková, Kratochvílová, Mrvíková, Vaníčková, Kožárská, Rosová