Vedení klubu řešilo situaci A mužstva

Představenstvo FK Teplice a sportovní vedení klubu od pondělí intenzivně řešilo nastalou situaci kolem výsledků a předvedené hry A mužstva v úvodu jarní části FORTUNA:LIGY.

Žlutomodří po povedené zimní přípravě nezvládli domácí zápas se Sigmou Olomouc (1:3) ani utkání v Karviné (0:3). "Výsledky a především hra jsou naprosto neuspokojivé, což je pro nás velké zklamání. Bohužel nastalý vývoj vůbec neodpovídá proběhlému přípravnému období," říká předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer.

Už v sobotu se hraje další ligové kolo proti Liberci, které má výkop na Stínadlech ve 14:30. "Trenér a realizační tým má i nadále naši důveru, ale je nutné mnohem větší nasazení a bojovnost týmu, zlepšit se musí také přístup k utkání, který momentálně neodpovídá kvalitě týmu," dodává ředitel klubu Petr Hynek.