V Run and Help na Stínadlech se vybralo rekordních 45 tisíc Kč

I přes včerejší značnou nepřízeň počasí dorazilo na teplický stadion během celého dne postupně více než 600 lidí, kteří se rozhodli podpořit tři handicapované děti z našeho regionu. Kromě bývalých hráčů FK Teplice Pavla Verbíře, Štěpána Vachouška, Jan Melichara či Františka Frankeho, přišli akci podpořit i hokejisté Vervy Litvínov, házenkářky DHK Most a také hráčky házenkářské reprezentace ČR, včetně hlavního trenéra Jana Bašného. Kromě nich přišli akci podpořit i primátor Teplic Bc. Hynek Hanza a jeho náměstek Jiří Štábl, nachyběla zástupkyně Konta Bariéry Petra Seberová či zástupci spolku Silou hlasu.

Mezi dalšími účastníky bylo možné najít zástupce základních škol z Teplic a okolí ( např. ZŠ M. Švabinského, ZŠ Dobrovolců, ZŠ Hrob, ZŠ Bílá cesta, ZŠ Arkadie, ŽS Metelkova, ZŠ Na Stínadlech, ZŠ Krušnohorská, ZŠ Buzulucká), střední školy z našeho regionu (např. Gymnázium Teplice, Střední zdravotnická škola Chomutov, SOU a SOŠ Žatec), partnery klubu (např. Lannuti, Olpe), mládežnické týmy FK Teplice se svými trenéry (U19, U18, U17, U16, U12, U11, U10, U9, WU 15) či další provozní zaměstnance FK Teplice.

Díky Vám všem se v rámci charitativní akce Run and Help, ktera se konala na Stínadlech již podruhé, podařilo celkem vybrat rekordních 45 tisíc Kč! Vedle toho půjde na pomoc Radečkovi, Rozárce a Kamilkovi i celý výtěžek z charitaticní aukce dresů, která stále probíhá až do 10. června a vydražit v ní můžete například reperezentační dres Pavla Verbíře či podepsané klubové dresy Patrika Žitného, Jakuba Hory, Admira Ljevakoviče či Jiřího Šlegra.

Aukce probíhá zde: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/1400