08.01.2021 | Novák Jaroslav

U9 - výzva: Covid liga "dvanáctek" začala !

Trenéři Jiří Tyl a Tomáš Künzl vymysleli pro své svěřence další výzvu, která je udrží v pohybu i v této divné "covidové" době plné vládních restrikcí a opatření. Jedná se o soutěž nazvanou Covid liga dvanáctek a její průběh můžete podrobně sledovat na facebookovém profilu mladší přípravky U9 ZDE.

COVID:LIGA | Od středy 6.1. rozjíždí mladší přípravka U9 - ročník narození 2012 - Covid:ligu #dvanáctek 💪 . Doba je špatná, pohyb dětem chybí a ztráta motivace pro sport může být fatální. Proto jsme odstartovali soutěž, která poběží po celou dobu, kdy nás budou omezovat epidemiologická opatření 🦠 .

Kluci mezi sebou budou soutěžit o to, kdo získá více bodů za jakoukoli pohybovou aktivitu. Bodovaná bude nejen aktivita řízená, ale hlavně dobrovolná - trénink navíc, výlet, lyžování, kolo, běh atp. Chystáme ale také vědomostní soutěže, trenérské výzvy nebo překonávání rekordů ⏱ .

Už nyní se kluci mohou těšit na ceny v podobě podepsaného dresu áčka, produkty z FKT fanshopu či poukázky na sportovní vybavení 😎 . Vyhlašovat budeme celkového vítěze, ale také měsíční vítěze 🥇 .

Zkrátka čím víc pohybu, tím větší šance vyhrát a o tom nám přesně jde ... 🪂 🏋️♀️ ⛷ 🏂 🤼♀️ 🤸♀️ 🤺 ⛹🏻♂️ 🤾🏽♂️ 🏌🏻 🏇🏽 🏄🏾♀️ 🏊♂️ 🤽 🚣♀️ 🧗🏻 🚴♂️ ⚽️ 🏀 🏈🏸 🏏 🏒 🛹 🛼 🛷 ... Tolik možností ... tak nebuď lenoch a hýbej se❗️ 

Propozice  ⬇️ ⬇️ ⬇️