U9: Úspěšný turnaj O SKLÁŘSKÝ POHÁR

V neděli 2. 2. 2020 se uskutečnil ve Sportovní hale na teplických Stínadlech další SKLÁŘSKÝ POHÁR, tentokrát pro věkovou kategorii U9. Turnaje se zúčastnili celkem dva týmy FK TEPLICE pod vedením trenérů Kamila Jůzla a Martina Hauptvogela. Žlutí celý turnaj vyhráli a Modří získali bronzové medaile.

Průběh a hodnocení turnaje slovy teplického trenéra Kamila Jůzla:

" Turnaj jsme uspořádali pro okresní týmy Proboštova, Kostomlaty/Ohníč a týmu Srbic a našich dvou týmů FK Teplice. Vlivem velké marodky jsme v každém týmu měli pouze jednoho hráče na střídání, ale děti si umí sami na hřišti odpočinout, tak to kluci zvládli na velkou jedničku.

Zaslouženě turnaj vyhrál tým FK Teplice Žlutí, kluci nastříleli krásných 114 gólů a to i na druhý Proboštov se 72 střelenými góly, který naše kluky nejvíce z týmů potrápil, stačilo. Přesto jsme pro zážitek a zdravý adrenalin ze hry nechali kluky rozhodnout o vítězi pokutovými kopy.

Jelikož máme rádi, když kluci spíše hrají než stojí, tak jsme hřiště rozdělili na jedno menší hřiště, kde se hrálo 3 x 3 na 4 branečky a zároveň mohl na druhé větší půlce hřiště probíhat zápas 4x1. Kluci byli v neustálém pohybu a 6-ti hodinové odpoledne si opravdu užili. Poděkování patří rodičům hráčů FK Teplice, kteří se postarali o celodenní svačinu pro všechny kluky na turnaji formou rautu. Na konci si odnesl z každého týmu nejlepší střelec pohár a malou drobnost.

Byli to za FK Teplice - Tomáš Hora a Tomáš Jakeš, FK Kostomlaty/Baník Ohníč - Martin Král,TJ Sokol Srbice - Kuba Jungman a za TJ Proboštov - Alex Vagel ( vlastně Baník Modlany ) :-). Nejlepším gólmanem byl zvolen Václav Sinkule z FK Teplice a nejlepším hráčem celého turnaje Lukáš Netolický z FK Teplice.

Děkujeme za účast a za rok se zase uvidíme."

Pokud by si některý z kluků chtěl vyzkoušet trénink v FK Teplice, tak neváhejte a volejte na číslo 777 150 909 ( ! )

U9: Turnaj U9 O Sklářský pohár - 1.místo Žlutí  / 3.místo Modří,

Hráno v Teplicích ve Sportovní hale na Stínadlech, v počtu hráčů 4+1 / 3 vs 3.

Výsledky Teplic - Žlutí - 4+1:  FK Teplice vs. Srbice - 8:8 / FK Teplice vs. Kostomlaty+Ohníč - 8:3 / FK Teplice Žlutí vs. FK Teplice Modří - 9:7 / FK Teplice vs. Proboštov - 12:8.

Výsledky Teplic - Modří - 4+1:  FK Teplice vs. Proboštov - 1:3 / FK Teplice vs. Srbice - 4:0 / FK Teplice vs. Kostomlaty+Ohníč - 10:3 / FK Teplice Modří vs. FK Teplice Žlutí - 2:6.

Výsledky Teplic - Žlutí - 3 vs 3:  FK Teplice vs. Proboštov - 9:13 / FK Teplice vs. Srbice - 16:6 / FK Teplice vs. Kostomlaty+Ohníč - 27:3.

Výsledky Teplic - Modří - 3 vs 3:  FK Teplice vs. Proboštov - 1:7 / FK Teplice vs. Srbice - 15:3 / FK Teplice vs. Kostomlaty+Ohníč 18:5 / FK Teplice Modří vs. FK Teplice Žlutí 7:9.