U19: FK Teplice vs. FK Mladá Boleslav - 2:2

Sobota 28.07.202010:00stadion SK Roudnice

81. Vachoušek Matyáš ( as. Janda Petr ).

Sestava Teplic:

L. Četverik ( 46. R. Charvát ) - D. Köstl ( 73. J. Kovalčík), J. Mikulenka, Š. Chaloupek, M. Hadinec – M. Lukáš – D. Procházka ( 80. J. Šťáhlovský), P. Hural ( 75. M. Vachoušek), M. Korselt, K. Sinu – T. Vachoušek ( 76. P. Janda ).

Realizační tým Teplic:

Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Fousek Petr - asistent trenéra, Záveský Zbyněk - vedoucí mužstva, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Brůža Miroslav - fyzioterapeut.

Místo: stadion SK Roudnice / přírodní tráva.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"V rámci herního soustředění v Roudnici jsme odehráli další přípravné utkání proti extraligovému týmu, tentokrát proti devatenáctce FK Mladá Boleslav. Utkání se hrálo v těžkých klimatických podmínkách, v dusném a parném počasí diváci sledovali oboustranně kvalitní zápas. Oba týmy se od začátku snažili o kombinační hru, hrálo se ve vysokém tempu a akce se přelévaly z jedné strany na druhou. V první půli si domácí tým Teplic vytvořil 3 gólové příležitosti, které ale nedokázal využít. Boleslav mohla jít do vedení po individuální chybě L. Četverika, který špatnou rozehrávkou nabídl šanci ke skórování útočníkovi hostů, ale své zaváhání napravil důležitým reflexivním zákrokem. První poločas tak skončil bez branek. V úvodu druhého poločasu se ve 48. minutě prosadil agilně hrající T. Vachoušek, který se uvolnil v pokutovém území přes bránícího hráče a naservíroval přihrávku K. Sinu, který poslal domácí tým do vedení 1:0. V 51. minutě Boleslav využila špatného posunutí obrany Teplic, na pravé straně se dostala do přečíslení a srovnala stav utkání na 1:1. V 71.minutě M. Vachoušek tak dlouho váhal s rozehrávkou až přišel o míč a Boleslav okamžitě po jeho zisku rychlým přechodem využila nekoncentrovanosti domácích a šla do vedení 1:2. V 80. minutě střídající P. Janda obral hostující obranu o míč a přesnou přihrávkou našel M. Vachouška, který srovnal na konečných 2:2."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"První poločas byl z naší strany lepší po stránce herní kvality a držení míče. Druhý poločas už tak dobrý nebyl a vzhledem k průběhu utkání je remíza spravedlivá. Stále bohužel postrádám větší kvalitu ve finální fázi, v každém utkání si vytvoříme poměrně velké množství brankových příležitostí, ale podaří se nám z nich vstřelit minimum branek. Dnes spatřuji důležité pozitivum hlavně v tom, že všichni hráči pracovali poctivě do defenzivy, vyvarovali se zbytečných individuálních chyb a byli nakonec odměněni i výsledkově."