07.10.2018 | Novák Jaroslav

U19: FK Teplice vs. FK Jablonec 2:1

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 19 B - 9.KOLO - NEDĚLE 07.10.2018

       

  FK Teplice U19        vs.       FK Jablonec U19

    2:1 (1:0)

Branky Teplic:   28´ a  50´ Kováč Daniel.

Sestava Teplic: Blažek Tomáš - Náhlovský David, Čítek Vojtěch, Knapík Jan (K), Radosta Matěj - Kováč Daniel - Liška Lukáš ( 70´ Šourek ), Černý Václav, Emmer Jakub, Liška Jan - Janda Petr ( 81´ Zaspal Jaroslav ).

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Neckář Pavel - lékař, Wiednerová Klára - masér, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty:  77´ Náhlovský (Teplice),  80´ Šourek (Teplice) -  78´ Ráček (Jablonec),  90 + 2´ Vosecký (Jablonec).

Rozhodčí: Baum Tomáš - Plzák Martin, Wencl Petr.

Stadion: FK Duchcov - tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení teplického trenéra Lukáše Přerosta: " Dnes jsem odehráli hodně těžké utkání na nekvalitním terénu, což se projevilo ve hře mnoha nepřesnostmi a míč neustále nepříjemně odskakoval. Jablonec se prezentoval jako velmi důrazné mužstvo. My jsme se na to snažili připravit již v týdnu, když jsem ve středu odehráli modelované utkání s naší juniorkou, aby si kluci více zvykli na důrazné a časté osobní souboje. To se nám nakonec potvrdilo, utkání bylo opravdu oboustranně velmi důrazné s velkým množství osobních soubojů. V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale bohužel náš výkon byl odměněn pouze jedinou vstřelenou brankou, přestože příležitostí k navýšení skóre jsme měli daleko více. Ve druhé půli po naší druhé vstřelené brance přišlo malinko uspokojení z naší strany a to soupeř potrestal snížením skóre v 76.minutě  a závěr tak byl nakonec zbytečně hektický. Soupeř předváděl jednoduchou přímočarou hru s mnoha nakopávanými míči přímo na své hrotové útočníky, kteří se sráželi s našimi stopery a v ten daný moment byl na koni ten, kdo lépe odebíral odražené balóny. Jsem rád, že jsme dnešní utkání zvládli, protože bylo těžké a hodně fyzicky náročné. Jsem rád za tři body a že to kluci s Jabloncem zvládli.

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež